#8Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 21 cm -
#109Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline only -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#7Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
#26Etabl. Becker, BruxellesEen messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cm -
#46Märklin 4161 & 4253Drie personenrijtuigen van de Franse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#116Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 60 cm -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#24Een koperen wandklok met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.
#134Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#2Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 17 & 13 cm