No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#101Een lot van vier niet-ingekaderde olieverfschilderijen op doek.
No longer availableOnline only -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cm -
#143Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#25Een Keulse kruik van blauw en wit steengoed.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21,5 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#92Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#133Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#85“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm