#92
Twee kleine spiegels in houten lijst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 41 & 60 x 50 cm -
#87
Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#11
Een taartschaal van glas en een stolp met vergulsel. (schilfers onderschaal).
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 8,5 x 28,5 cm en 16 x 21,5 cm -
#27
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 3 - 11 cm -
#46Märklin 4161 & 4253
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 45/55 -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#77
Een paar reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30/50 -
#137
Een halssnoer van jadeite kralen met zilveren slot en twee armbanden van zilver één ervan bezet met koraal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. l: 44 cmEstimate: € 100/150 -
#111
Een gestileerde gazelle van brons op een marmeren sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#113
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm