Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
Online only
Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
SKU: 3001230068.
Categories: Aziatisch, Online Only varia.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #68
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #59

    Rotan gevlochten kussen/neksteun.

    Oreiller/coussin tissé en rotin.
    No longer available
    Online only
    Dim. b23cm x h15cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #293

    Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.

    Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #206

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38

    Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.

    Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 & 23,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #154

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.

    Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #146

    Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.

    Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #289

    Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.

    Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18, 26 & 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.

    Lot d'étain, composé d'un grand plat, d'une assiette et d'un bénitier.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #67

    Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.

    Un appareil photo ancien. Vers 1905. dans son étui.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een fantasiezwaard met wandplaat.

    Une épée fantaisie avec plaque murale.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 100 & 105 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #164

    Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.

    Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.

    Un Christ en bois sculpté sur une croix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #286

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #261

    Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.

    Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #291

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #66

    Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.

    Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #177

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #179

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #227

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #199

    Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #77
    Lladro

    “Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.

    "Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #167
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa.

    Un vase en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #233

    “Man met hond” & Vrou met waaier”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Resp. gemerkt Casades en Nao.

    "Homme au chien" & Femme à l'éventail". Deux figurines de porcelaine multicolore. Résp. marqué Casades et Nao.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 & 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180
    Henri Geertsen
    Period: 1892-1969

    “Stadszicht met kerk”. Gravure. Gesigneerd en E.A..

    "Vue sur la ville avec église". Gravure. Signée et EA.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 11 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #149

    Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.

    Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 5,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    Deux oies en plastique. Un bec restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175

    Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.

    Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #142

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #169

    Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.

    Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More