Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#171Royal Zuid-Holland
Een eirond vaasje van Gouds aardewerk, versierd met een Hollands rivierlandschap in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#170Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 23 cm -
#169Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle schenkkan, een schaaltje en twee verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 19 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm -
#127Royal Zuid-Holland
Een lot Hollands aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een jeneverkruikje, een asbak van ‘Oude vlek’, een asbak van ‘Metaroc’, een blauwe schotel en een bierpul met tinnen deksel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 17 cm; Ø: 19 & 29 cm -
#123Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een grote sierkandelaar van meerkleurig mat plateel met respectievelijke decors ‘Sydney’ door Alouisius Kuster en ‘Daisy’. 1923. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 21 cm -
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm -
#121Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een luciferhouder en een pique-fleurs zonder montuur met decor ‘kurba’ en een asbak en een potje met decor Lesina. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 11 - 16 cm -
#122Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een asbak met luciferdoosjeshouder van meerkleurig plateel met mat glazuur. Respectievelijke decors ‘Penseo’ & ‘Corona’. Gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm -
#120Royal Zuid-Holland
Een kandelaar van Gouds plateel met meerkleurig bloemendecor ‘Riauw’. Decorateursmonogram ‘MN’. Gaaf. 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 75/100 -
#116Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier schenkkannetjes, twee vaasjes en een bloempotje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 7,5 - 19 cm -
#117Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan en een diepe schotel met opengewerkte rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 & 25 cm, Ø: 30 cm -
#114Royal Zuid-Holland
Een grote oorvaas en een bolle schankkan van Gouds plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors, resp. ‘Kitty’ & ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 21 cm -
#115Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee bolle vaasjes, een vaas op voet en een dekseldoosje. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#113Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#111Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle vaas en een schenkkan met decor ‘Anette’, een bolle vaas en een kraagvaasje met decor ‘Broca’ en een bol vaasje met decor ‘Majoma’. Allen gemerkt onderaan. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12,5 - 15 cm -
#43Royal Zuid-Holland
Een lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#40Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#35Royal Zuid-holland
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50/60 -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#156
Een lot Waals steengoed, bestaande uit twee kandelaars, twee pullen, drie schenkkannen, een vaasje en een kruik. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/45 -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#155Dubois, Boufiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit een pul met meerkleurig reliëfdecor, een beker met ‘Waterloo’, een vaas met ‘Orval’ en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25/40 -
#66Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40/45 -
#174
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 35 cm -
#154Dubois, Bouffiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit drie kandelaars, twee kroezen, een vaasje en een kom met handvat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 25/35 -
#102Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#125Céramique Montoise, Bergen
Een siermandje, twee vaasjes en een een jardinière van meerkleurig aardewerk, versierd med ecors van een vogel op een bloeiende tak naar ontwerp van Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#104Royal Zuid - Holland, Gouda
Twee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25/35 -
#97Dubois, Bouffioulx
Twee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#68Céramique Montoise
Een rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40/50