#725
Een vintage koperen scheepsmegafoon.
#366
Een metalen koffertje bekleed met een laagje koper in Dinanterie.
#592Holm Sorensen
#423
Een koperen beeldje van een staande Boeddha met swastika op de borst.
#591Holm Sorensen
#594Holm Sorensen
#695
#664
#553
#596Holm Sorensen
#188
Een 18e eeuws Italiaans officiers vuursteen pistool met koperen versieringen.
#11
Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
#618
#578
Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
#595Holm Sorensen
Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
#685
Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.
#214Daniel D’Haeseleer
#727
Een lot van 2 vintage Italiaanse tafellampjes.
#709
#593Holm Sorensen
#494
Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#645
Een oude laat 19e eeuwse bruin metalen koffer.
#746
Een replica van een steengoed oliekruik.
#519Alfons BlommePeriod: 1889-1979
“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#624Kieninger, Germany
#179Henri Van MellePeriod: 1859-1930
#741CG Ceragan
Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
#628
Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.
#392
“Kinderportret”, een tekening op papier, potlood en inkt, monogram SW.
#314
#37
Een lot van drie verzilverd metalen stuks op warmhouders bestaande uit een samovar gemerkt Sheridan en twee koffie- of theepotten waarvan eveneens één gemerkt Sheridan, de tweede niet gemerkt.
A lot of three silver-plated metal pieces on warmers consisting of a samovar marked Sheridan and two coffee or tea pots, one also marked Sheridan, the second unmarked.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313
Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.No longer availableEstimate: € 80 / 120