#141
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#132Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#16Goebel, Germany
Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204
Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#187Hagl (?)
#154Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 51 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#188J. De Wil
“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#18
Een messingen schemerlampje met twee lichtpuntjes.
Une lampe de table en laiton avec deux points de lumière.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#102Henk Peeters
#84
Een gesculpteerde houten beker. Kuba, D. R. Congo.
Une tasse en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#258
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
Lampadaire en fer forgé doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 50