Similar lots by type
-
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#279Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25/30 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#157
Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50/60 -
#220Remontoir Cylindre
Een klein zilveren zakhorloge. Gemerkt Fr Cresens Diest. Lichte craquellé.
small silver pocket watch. Marked Fr Cresens Diest. Light crackle.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 800‰ x Ø2,5 cmEstimate: € 25/35 -
#169
Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25/50 -
#90Van Gestel
“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
"King Baudouin". offset printing. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 15/20 -
#235Hutschenreuther
Theeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 5-25 cm -
#20Rosskopf & Co Patent
Een paar uurwerken, waarvan 1 H. Rosskopf zakhorloge “Chemin de Fer” met kleine barst in en 1 Junghans klokje.
few timepieces, including 1 H. Rosskopf pocket watch "Chemin de Fer" with a small crack in it and 1 Junghans clock.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø7cmEstimate: € 25/35 -
#267
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. H:50cmEstimate: € 80/120 -
#177
Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 25/45 -
#105
Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 16 x 11cmEstimate: € 35/45 -
#68
Drie diverse glazen parfumflesjes.
Three assorted glass perfume bottles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 12-18 cmEstimate: € 30/40 -
#161
Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40/50 -
#54Boch La Louvière
Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44,5 cmEstimate: € 35/45