Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.

Drie verschillende vazen van kleurloos kristal, waarbij één gemerkt van Val St. Lambert. Kleine randschilfers.

Trois vases en cristal incolore différents, dont un marqué Val St. Lambert. Petits éclats sur le bord.
Online only
Dim. h: 15, 20 & 31 cm
SKU: 1412200042.
Categories: Kristal, Online Only.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #42
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #126

    Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.

    Beaucoup de cristal de Bohême rouge taillé, composé de deux vases différents et d'un verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #136

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #222

    Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #143
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #249

    Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.

    Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #130

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Twee gekleurde kristallen asbakken, waarbij één van Maastricht en van Val St. Lambert.

    Deux cendriers en cristal de couleur, dont un de Maastricht et l’autre Val St. Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #124

    “Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.

    Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #256

    Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.

    Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.

    Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #186

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.

    Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.

    Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138

    Een stempel met een aantal drukjes.

    Un tampon avec plusieurs presses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #134

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #210

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #125

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #261

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #152
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #200

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #277
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.

    ”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #11

    Een zeilbootje in een whiskyfles.

    Un voilier dans une bouteille de whisky.
    No longer available
    Online only
    Dim. n: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82
    Märklin 4000

    Twee metalen personenwagons op schaal HO.

    Deux wagons de passagers en métal à l'échelle HO.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #79
    Märklin 3000

    Twee tenderlocomotieven van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.

    Deux locomotives-citernes des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisées. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 55
  • #278

    “Kerk te Lissewege”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Eglise à Lissewege”. Techniques mixtes sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.

    Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een groot lot van 35 oude boeken allerlei, waaronder Larousse, ... Voor decoratief gebruik. Enkele ruggen beschadigd.

    Un grand lot de 35 livres anciens en tout genre, dont Larousse, ... Pour un usage décoratif. Quelques épines abîmées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #254

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177
    De Bas

    “Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.

    “Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    Alex Van Cuyck

    “Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175

    “Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.

    Aquarelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More