#44Een lot oude menu’s, laat 19e en eerste helft 20ste eeuws.
A lot of vintage menus, late 19th and early 20th century. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones. -
#56Een grote vaas met een decor van strijdwagens getrokken door een dubbelspan, in de stijl van Guerin. Onleesbaar gemerkt.
#169Een oude banjo-barometer met waterpas.
An antique banjo barometer with level. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#97Een retro design lamp, verchroomd staal en plexiglas, naar de jaren 60/70 van de vorige eeuw.
A retro design lamp, chromed steel and plexiglass, from the 1960s/70s. -
#37Een antieke roodkoperen ketel.
An antique red copper kettle.