Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

Drie verzilverde decoratieobjecten bestaande uit 2 kelkjes en een kleine schenkkan met gescharnierd deksel. Gestempeld in de voet.

Three silver-plated decorative items consisting of 2 goblets and a small jug with hinged lid. Stamped on the base.
Dim. Hoogte 15 cm
SKU: 2904250073.
Categories: curiosa, Verzilverd.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #203

    Verzilverde koffieset met suikerpot en melkkan op dienblad.

    Silver-plated coffee set with sugar bowl and milk jug on a tray.
    No longer available
    Dim. Hoogte 24.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #271

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit 2 schalen, een sauskom, een botervlootje en 4 serveerattributen.

    A lot of silver-plated metal consisting of 2 bowls, a sauce boat, a butter dish, and 4 serving utensils.
    No longer available
    Dim. 60 x 39 cm (schaal)
    Estimate: € 20 / 30
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #247
    Christofle France

    Een lot Christofle verzilverd metaal, bestaande uit een schaal, 2 sauskommen waarvan 1 met lepel en 2 kommen.

    A lot of Christofle, silver-plated metal, consisting of a dish, 2 sauce boats, 1 with a spoon, and 2 bowls.
    No longer available
    Dim. 46 x 31 cm (schaal)
    Estimate: € 60 / 80
  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    No longer available
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268
    Christofle France

    Een lot van 2 verzilverd metalen terrines, gemerkt Gallia, prod. Christofle, France.

    A lot of 2 silver-plated metal tureens, marked Gallia, prod. Christofle, France.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #524
    Van Leemput

    ‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.

    'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #72

    Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.

    Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.

    Lot of 2 'Gheboden ende uyt-gheroepen', Antwerp 1665 and 1674.
    No longer available
    Dim. 22/18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18kt yellow gold earrings each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    No longer available
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #534
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #581

    Kleine theepot in Chinees aardewerk. Onderaan en in het deksel gemerkt.

    Small teapot in Chinese earthenware. Marked on the bottom and inside the lid.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 12 / 150
  • #593

    Een handgeknoopt Shiraz tapijt.

    A hand-knotted Shiraz carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    No longer available
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More