Similar lots by type
-
#48
Een dekselpot van meerkleurig Chinees porselein met bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/70 -
#174Louis de Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen karpetje.
Un tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 190 x 90 cmEstimate: € 20/25 -
#135
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloeiende struiken, vogels en vlinders. Onderaan gemerkt.
Assiette en porcelaine de Chine à décor multicolore d'arbustes fleuris, d'oiseaux et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een vaasje van blauw en kleurloos glas.
Un vase de verre bleu et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/35 -
#65
Een gepolychromeerde houten eend.
Un canard en bois polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#49
Een houten lunchbox, versierd met ingelegd parelmoer decor van bloemen en vogels.
Une boîte à lunch en bois, ornée d'un décor incrusté de nacre de fleurs et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#70
“Geisha’s”. Twee schilderijtjes op board.
"Geishas". Deux tableaux sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 15 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#98
Een vaasje van cloisonné op geel koper.
Un vase cloisonné sur laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#61
Een Mascotte en een Boeing schaalmodel van air India.
Une Mascotte et une maquette Boeing d'air India.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#77Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#81
Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
Une statue en pierre sur un socle en marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#260
Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.
Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 35/50 -
#78
Een lot bestaande uit drie glazen Chinese snuff bottles met diverse decors en een kleine globe van plastiek met een pagode.
Lot composé de trois tabatières chinoises en verre à décors divers et d'un petit globe en plastique avec une pagode.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 9 cmEstimate: € 35/50 -
#80Wiskemann, Bruxelles
Een driedelig verzilverd metalen theestelletje. Gemerkt. We voegen er een warmhoudertje met theelichtje aan toe.
Service à thé trois pièces en métal argenté. marqué. Nous ajoutons un support chaud avec une bougie chauffe-plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/50 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#144
Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 35/45 -
#64
Een meerkleurig Chinees porseleinen gemberpot. Schilfer aan het deksel.
Un pot à gingembre multicolore en porcelaine de Chine. Eclat sur le couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 35/45 -
#72
Twee stuks Japans aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en een jardinière messingen pootjes en draakvormige handvatten.
Deux pièces de poterie japonaise, composées d'un vase avec couvercle et d'une jardinière, pieds en laiton et anses en forme de dragon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 & 32 cmEstimate: € 35/45 -
#84Swarovski
Een bloemetje van geslepen en deels gekleurd kristal. Gemerkt en in originele doos.
Une fleur de cristal taillé et partiellement coloré. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 cmEstimate: € 25/35 -
#74
Een vaas van kleurloos kristal met handgeschilderde vergulde motieven.
Vase en cristal incolore avec motifs dorés peints à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 25/35 -
#39
“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
"Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#71
Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#248
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
"Le dernier souper". Une sculpture en bois polychrome. Grenade, Espagne.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 36 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#272Fr. Luyckx
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#279R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#178
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#171
Een balustervormige lampenvoet van verguld koper en groen aardewerk.
Pied de lampe de forme balustre en cuivre doré et faïence verte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 52 (m.k.)Estimate: € 30/50 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#287Alphonse Mora
“Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.
« Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain "Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle. sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 25/40 -
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#254
Een porseleinen dekselvaas met handgeschilderd bloemendecor, gemonteerd als lampenvoet.
Vase à couvercle en porcelaine à décor floral peint à la main, monté en pied de lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 37 cm (z.k.)Estimate: € 40/60