“Drie wijnmakers”, een groep in Meissen porselein, 19e eeuws, kleine schade.
Meissen

"Three winemakers", a group in Meissen porcelain, 19th century, minor damage.
Dim. h 21 cm
SKU: 2608250309.
Categories: Beeld, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 60 / 80

  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Damen

    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340
    Val Saint Lambert.

    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #177

    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #201

    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507
    Goebel

    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503
    Goebel

    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Mre. Imp. De St. Etienne

    Een Frans percussiepistool bestemd voor de cavalerie en marine. Model 1822, vermoedelijk geproduceerd medio 19e eeuw. Dit pistool is gemaakt als percussiepistool en is geen ombouw van een vuursteenslot.

    A French percussion pistol intended for cavalry and navy use. Model 1822, likely made in the mid-19th century. This pistol was created as a percussion pistol and is not a conversion from a flintlock.
    Dim. L: 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508
    Goebel

    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #511

    Dim. Hoogte 18 en 19 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #646

    Een set van twee massieve houten bijzettafeltjes, rustieke stijl.

    A set of two solid wood side tables, rustic style.
    Dim. H 47, B 68, D 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Oud Antwerpen’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronycke van Antwerpen, 1500 tot 1575’, volgens een onuitgegeven handschrift van de 16e eeuw, 1843. ‘Beschryving van Antwerpen, Mechelen, Lier en Turnhout’, door L. Guicciardini vertaald door Kiliaen, 1854.

    A lot of three books focusing on Antwerp as a subject. ‘Old Antwerp’, Max Rooses & Frans van Kuyck, 1894. ‘Chronicle of Antwerp, 1500 to 1575’, according to an unpublished 16th-century manuscript, 1843. ‘Description of Antwerp, Mechelen, Lier, and Turnhout’, by L. Guicciardini translated by Kiliaen, 1854.
    Dim. H 16-23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #517

    Een partij tin bestaande uit een samovar, een terrine, borden, maatbekers, koffie- en theepotten. 15,855 kg.

    A batch of tin items including a samovar, a tureen, plates, measuring cups, coffee and tea pots. 15.855 kg.
    Dim. 15855 gram
    Estimate: € 100 / 150
  • #68

    Een set van 2 rostra van zwaardvissen. Gepresenteerd op een metalen voetje.

    A set of 2 swordfish rostrums. Presented on a metal base.
    Dim. Hoogte 66 en 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    Dim. 163/238 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #149

    ‘Laura’, olieverf op karton. Draagt het monogram P.M.B. Met een oude, niet geverifieerde toeschrijving aan Paula Modersohn-Becker.

    'Laura', oil on cardboard. Bears the monogram P.M.B. With an old, not verified attribution to Paula Modersohn-Becker.
    Dim. 31/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #127
    Capodimonte

    Een set van zes Napoleontische officieren, naar een ontwerp van Bruno Merli voor Capodimonte. Medio 20ste eeuw.

    A set of six Napoleonic officers, after a design by Bruno Merli for Capodimonte. Mid-20th century.
    Dim. Hoogte 28-30 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #618

    Een kelkvormige vaas van VSL kristal, groen in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A chalice-shaped vase of VSL crystal, colored green throughout. Not signed.
    Dim. Hoogte 22, Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en fumé spiegelglas.

    A set of 3 side tables, brass with smoked mirrored glass.
    Dim. 45 x 55 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Goebel

    Een vintage porseleinen Madonna, gemerkt Goebel HM22. Periode 1935 - 1949.

    A vintage porcelain Madonna, marked Goebel HM22. Period 1935 - 1949.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een houten pleurante van Isabella van Bourbon. Met monogram MR.

    A wooden pleurante of Isabella of Bourbon. With monogram MR.
    Dim. Hoogte 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met crucifix hanger met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white gold necklace with crucifix pendant set with a total of 0.52 ct of diamonds, including brilliants and baguettes.
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 800 / 900

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00