Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.

Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.

Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.
Online only
Dim. H. 40 cm
SKU: 1904210247.
Category: Aardewerk.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #247
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #293

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #9

    Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.

    Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #64

    Een terracotta cachepot.

    Un cache-pot en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #75

    Twee schotels van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Onderaan gemerkt van Royal Goedewaagen en Regina.

    Deux plats en faïence bleue et blanche à décor de Delft. Marqués en bas par Royal Goedewaagen et Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 & 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #77

    Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #44
    Gibson & Sons

    Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

    Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250

    Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.

    Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232
    Capodimonte

    Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 & 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.

    Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 23 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #40

    Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.

    Un petit chien en faïence à glaçure beige.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #30

    Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.

    Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82
    Sicart

    Een designjardinière van geglazuurd Italiaans aardewerk.

    Une jardinière design en faïence italienne vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #51

    Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.

    Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #13

    “Herderskoppel”. Een paar siervaasjes van meerkleurig Staffordshire- aardewerk. Eén gerestaureerd.

    Shepherd's Couple . Une paire de vases décoratifs multicolores en poterie Staffordshire. Un restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #49

    “Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.

    Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #69
    Marleen Vansteenvoort

    “Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.

    Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un brûleur d'encens en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #233

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #72
    Kees Bayens

    “Oude lezer”. Een voorstelling, opgebouwd uit vier tegels in houten kader.

    Ancien lecteur . Une représentation, composée de quatre carreaux dans un cadre en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #101

    Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #211
    Morris, Goscinny e.a.

    “Lucky Luke”. 53 franstalige albums. Ed. Dupuis (soft cover, slijtagesporen), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, zeer goede staat, slijtage). 27 albums. Evenals Lucky Luke Special 10 (vier verhalen). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, goede staat) en “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, zeer goede staat).

    “Lucky Luke”. 53 albums. Ed. Dupuis (soft cover, usures), Lombard, Dargaud, Lucky Productions (1966-1991) (hard cover, très bon état, usures). 27 albums. Ainsi que Lucky Luke Special 10 (quatre histoires). Ed. Dupuis 1978 (hard cover, bon état) et “7 histoires complètes série 1”. Ed. Lombard-Dargaud 1974 (hard cover, très bon état).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #153

    Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.

    Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #166

    Een schaakspel met glazen stukken.

    Une partie d'échecs avec des pièces de verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #134
    Burago

    Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.

    Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #21

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #61

    “Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.

    Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #54
    Guido Vanderheyden

    “Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    Een lot van drie vaasjes van Muranoglas, versierd met bloemen.

    Un lot de trois vases en verre de Murano décorés de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #59

    “De zondeval”. Een achterglasschildering.

    La Chute . Une peinture en églomisé
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #253
    Atlanta

    Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.

    Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #43

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.

    Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More