Other lots in this auction
-
#23Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#109Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#2Triade, Italia
“Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.
"Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#37Goebel, Germany
“In die weite Welt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 760. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1995/96.
"In die weite Welt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 760. Édition exclusive MI Hummel Club 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#119
Een lot van vijf stuks porselein en biscuit. Een groot en een klein trompe-l’oeil boek met wensen (Berger), een slapend meisje (Capodimonte), “Lore”, een meisje met bloemenmand (Goebel), een kleine coupe met twee arendskoppen.
Lot de cinq pièces en porcelaine et biscuit. Un grand et un petit livre en trompe-l'oeil avec des souhaits (Berger), une jeune fille endormie (Capodimonte), « Lore », une jeune fille au panier de fleurs (Goebel), une petite coupe à deux têtes d'aigle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/60 -
#4Porzellane Marzia, Capodimonte
“De metselaar”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Op houten voetstuk.
"Le Maçon". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/60 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#66
Twee hondjes van meerkleurig en verguld porselein. Zonder merken.
Deux chiens en porcelaine multicolore et dorée. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 25/35 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#94Maria Innocentia Hummel
“Duett, Sängerpaar & Puppendoktor”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 130 & 127.
"Duett, Sängerpaar & Puppendoktor". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 130 & 127.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 12 & 11 cmEstimate: € 40/60 -
#34Goebel, Germany
“Freifahrt Zeppelin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 569. Eerste uitgave 1993.
"Freifahrt Zeppelin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 569. Premier numéro 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#87Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H: 12cmEstimate: € 35/45