#182“Antwerpen”. Een gravure op papier.
#180“Religieus tafereel”. Een ets op papier.
"Religious scene". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 20,5cmEstimate: € 10 / 20 -
#177André Goezu“Vlinders”. Een kleurets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/75.
"Butterflies". A color etching on paper. Signed and numbered 3/75 outside the image at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 40,5 x 31cmEstimate: € 30 / 60 -
#191Een set van 2 ovalen kaders met opa en oma met beschilderde foto’s.
A set of 2 oval frames with painted pictures of grandparents.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
“Space travel 26-07-1987”, oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#46Een ovale spiegel in verguld kader met polychrome restanten en gesculpteerde details boven. Begin 20e eeuw.
An oval mirror in a gilded frame with polychrome remnants and sculpted details above. Early 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 97 x 57cmEstimate: € 80 / 100 -
#206Ewoud de Kat“Dorpsgezicht”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Village View." A watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34cmEstimate: € 100 / 150 -
#91Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Ladies' Portrait". Pastel drawing on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#194Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Twee etsen door Romain Malfliet, St Niklaasplaats Antwerpen 69/160 en de Rozenhoedkaai Brugge 88/130.
A set of 2 etchings by Romain Malfliet, St Niklaasplaats Antwerp 69/160 and the Rozenhoedkaai Bruges 88/130.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x b 13.5 cmEstimate: € 20 / 30