#25E. Doorenbos“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Vue village". Huile sur toile. Signée et datée ‘75.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
#40Paul Tuerlinckx“Portret van een roodharige dame.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait of a red-haired lady.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#163Eveline Gijsen“Abstract landschap met bomen.” Gedateerd ‘73. Gesigneerd.
"Abstract landscape with trees." Dated '73. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147‘Plein te St Anneke’, een ets door Jaak Gorus genummerd 25/45.
#116“Abstract”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#119Herman De BeulPeriod: 1821 - 1876Een ets, ‘De laatste nacht van Sedan’, gesigneerd in de plaat ‘Herman de Beul’.
An etching, 'The Last Night of Sedan', signed in the plate 'Herman de Beul'.No longer availableOnline onlyDim. h 40 x b 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162Baele‘Deer in motion’, print op papier, draagt de naam C. Baele.
#102Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
An Indo-Persian war scene. Mixed media on paper.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 21cmEstimate: € 60 / 80 -
#56‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
#22Een schilderij , olieverf op paneel , “zicht op een boom”, niet gesigneerd .
A painting, oil on panel, view of a tree, not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 69 x l 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43A. Servaes“Jezus aan het Kruis”. Een zilverprint op papier, gesigneerd in de plaat.
“Jesus on the Cross”. A silver print on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 16 cmEstimate: € 20 / 25