‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
Dim. 22/16 cm
SKU: 1612250154.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #154
Estimate: € 40 / 60

  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #250

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 2,88 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #220

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.50 ct in total.
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #170

    Een halssnoer van grijze parels bezet met magneetslot.

    A necklace of gray pearls with a magnetic clasp.
    Estimate: € 80 / 120
  • #6

    Een console met lade en met spiegel van rood hout met art nouveau decor.

    A console with drawer and mirror of red wood with Art Nouveau decoration.
    Dim. h 64, 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195
    Dupont Paris

    Een zilveren dasspeld met visgraatmotief. Gemerkt.

    A silver tie clip with a herringbone pattern. Marked.
    Dim. 11,77 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #193

    Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.

    A solid wood table in the style of Flamant.
    Dim. 79 x 180 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.80 ct.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #66

    Een art deco buffetkast met drie deuren en drie laden.

    An Art Deco sideboard with three doors and three drawers.
    Dim. H 100, B 135, D 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179

    ‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.

    'Landscape with ruin', pencil drawing. Signed F. De Braekeleer, '78.
    Dim. 22/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    Een Franse marmeren schouwpendule met 2 bijhorende casolettes, restauratie boven de linker zuil.

    A French marble mantel clock with 2 accompanying cassolettes, restoration above the left column.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00