Dromedaris. Blauw wit geglazuurde aardewerken dromedaris. Beetje schade aan de voet.

Dromedary. Blue and white glazed earthenware dromedary. Slight damage to the foot.
Dim. Hoogte 39 cm
SKU: 2705250448.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #448
Estimate: € 40 / 60

  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #548

    Een beschilderde Baskische vaas met een dansend koppel in het decor. Onderaan getekend; Berne en gemerkt; Ciboure.

    A painted Basque vase depicting a dancing couple in the decoration. Signed at the bottom; Berne and marked; Ciboure.
    Dim. Hoogte 26, Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355
    Amphora, Czechoslovakia

    Een meerkleurig geglazuurde aardewerken art-deco vaas met een vogel in het decor, onderaan gemerkt Amphora, Czechoslovakia.

    A multi-colored glazed terracotta art deco vase with a bird in the decor, marked Amphora, Czechoslovakia at the bottom.
    Dim. h 31 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #312

    Een naakt van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    A nude in frosted crystal. Marked.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Grote aardewerken vaas in Griekse stijl. Met een decor van goden en krijgers.

    Large earthenware vase in Greek style. Decorated with gods and warriors.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #541

    Een tafellamp met beige xxl keramische voet.

    A table lamp with a beige extra-large ceramic base.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Von Schierholz

    Een lot porselein bestaande uit een schaal en een kandelaar gedecoreerd met putti, beide gemerkt Von Schierholz. Bij de schaal mist 1 putto een duim.

    A lot of porcelain consisting of a bowl and a candlestick decorated with putti, both marked Von Schierholz. One putto is missing a thumb on the bowl.
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #138

    Een geglazuurd aardewerken beeld van een ijsbeer, Art-Deco, onderaan gemerkt en genummerd ‘404407’. Mist 1 tand.

    A glazed earthenware sculpture of a polar bear, Art Deco style, marked and numbered '404407' at the bottom. Missing 1 tooth.
    Dim. H 14, L 30 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #599

    Een jardinière in terracotta, onderaan de vaas een herstelling.

    A terracotta jardinière, with a repair at the bottom of the vase.
    Dim. h 112 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #155

    Een keramisch paneel met de heilige Chiara, gedateerd 1696, gerestaureerd. Toegevoegd een aardewerken wijwatervat vermoedelijk uit de 18e eeuw.

    A ceramic panel depicting Saint Chiara, dated 1696, restored. Also included an earthenware holy water font, likely from the 18th century.
    Dim. 26.5 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538
    Brentleigh Ware

    Een set van 2 art-deco vazen, Brentleigh Ware, gemerkt Ballina England. Bij één vaas lichte glazuurschade.

    A set of 2 art-deco vases, Brentleigh Ware, marked Ballina England. One vase has minor glaze damage.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #208
    May Claerhout

    ‘Het boerenpaard versus de tractor’. Een terracotta hoogreliëf in twee delen. Getekend.

    ‘The Farm Horse versus the Tractor’. A terracotta high relief in two parts. Signed.
    Dim. 48/59 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    Een vaas in meerkleurig barbotine aardewerk, floraal organische decoratie met meerdere kleine beschadigingen.

    A vase in multi-colored barbotine earthenware, floral organic decoration with several small damages.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #572

    Gipsen beeld van Farao Ramses II met hiërogliefen, op zwarte sokkel.

    Plaster statue of Pharaoh Ramses II with hieroglyphics, on black base.
    Dim. Hoogte 138 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    “Muzikanten”, een porseleinen groep met een pianist, een fluitist en een cellist. Strijkstok van de cellist manco. Gemerkt.

    "Musicians", a porcelain group featuring a pianist, a flutist, and a cellist. Missing the cellist's bow. Marked.
    Dim. 25 x 21 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #136
    De Porceleynen Beyl

    Een meerkleurig aardewerken kaststel bestaande uit 5 vazen waarvan 3 met deksel. Draagt het merk van De Porceleynen Beyl.

    A multi-colored earthenware cabinet set consisting of 5 vases, 3 with lids. Bears the mark of De Porceleynen Beyl.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een art-nouveau vaas, aardewerk met tinnen druivenranken. Onderaan gemerkt met een gekroonde B en een molen. Meerdere bakfouten.

    An Art Nouveau vase, pottery with pewter grapevines. Marked at the bottom with a crowned B and a windmill. Several firing flaws.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #253

    Lot van 4 hoge bierpullen in Westerwald aardewerk. 1 van de deksels is gebroken aan het scharnier.

    Lot of 4 tall beer steins in Westerwald earthenware. 1 of the lids is broken at the hinge.
    Dim. Hoogte 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338

    Een set van 2 borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Qianlong decor.

    A set of 2 Chinese porcelain plates with a blue on white garden design. Qianlong decoration.
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252
    Raymond Jean Bizet
    Period: 1922-2015

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend; R. J. Bizet.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed; R. J. Bizet.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Bronzen beeld van een Chinese wijze te paard.

    Bronze statue of a Chinese sage on horseback.
    Dim. H 34, L 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459

    Een set van 4 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van flora en pagodes. Qianlong decor. Schilfers en haarlijn.

    A set of 4 Chinese porcelain plates with blue and white flora and pagoda decoration. Qianlong design. Chips and hairline cracks.
    Dim. Ø23.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een halssnoer van witte parels en licht grijze barokparels.

    A necklace of white pearls and light gray baroque pearls.
    Dim. l:33 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #126

    Staande klok met gemarqueteerd front. Geëmailleerde wijzerplaat met wijzers in de vorm van een slang.

    Standing clock with marquetry front. Enameled dial with hands in the shape of a snake.
    Dim. H 226, B 44, D 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Dim. h 196 x b 52 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00