‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.
Gaston Callens
Period: 1989

‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
Dim. 40/40 cm
SKU: 2406250579.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 June 2025 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Callens

  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #597

    Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.

    Two photo reproductions on canvas, after the work of Guido Van den Bulcke. One copy is signed on the back. Number 5 out of an edition of 20.
    Dim. 41/46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #129

    ‘Landschap met molen’. Olieverf op doek, getekend; E. Fehderer, 1876.

    ‘Landscape with windmill’. Oil on canvas, signed; E. Fehderer, 1876.
    Dim. 27/20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99

    ‘Landschapje met hooioppers en de ondergaande zon’. Impressionistische studie. Olieverf op schilderspaneel. Onleesbaar getekend.

    ‘Landscape with haystacks and setting sun’. Impressionistic study. Oil on panel. Signature illegible.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600

  • #417

    Een set van vier keramische borden en bijbehorende kommetjes, versierd met een modern kleurrijk patroon.

    A set of four ceramic plates and matching bowls, decorated with a modern colorful pattern.
    Dim. Ø 24 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Frans Simons
    Period: 1855-1919

    ‘Klaprozen en berken’. Olieverf op paneel, toegeschreven aan Frans Simons.

    ‘Poppies and Birches’. Oil on panel, attributed to Frans Simons.
    Dim. 17/24
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Een decoratieve dubbele houten ladder, 2 x 12 treden.

    A decorative double wooden ladder, 2 x 12 steps.
    Dim. h 292 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.84 ct.
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #170

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,57 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,14 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.57 ct. and brilliant-cut diamonds totaling 0.14 ct.
    Dim. 3,51 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #187

    Een aardewerken beeld van een bedelende jongen met één hand. Circa 1900.

    An earthenware figure of a begging boy with one hand. Circa 1900.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #538

    Nokpan in Chinees geglazuurd Sancai aardewerk. Versierd met Koi karper.

    Rooftile in Chinese glazed sancai pottery. Decorated with Koi carp.
    Dim. H 18, L 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #580

    A lot of 2 Roskopf pocket watches, one with hairline cracks in the dial, the second missing its hands and glass.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een lot van twee Imari objecten. Een potje met deksel en een dekselvaas.

    A lot of two Imari objects. A covered pot and a lidded vase.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #74
    Saint Louis

    Een kristallen karaf, gemerkt Cristal St. Louis France, met tinnen druivenranken, deksel en voetjes.

    A crystal decanter, marked Cristal St. Louis France, with pewter grapevines, lid, and feet.
    Dim. h 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189
    Wilfried Sybrands
    Period: 1912 - 1991

    “Stilleven met bloemen en wijn”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd W. Sybrands.

    "Still life with flowers and wine," a painting, oil on canvas, signed W. Sybrands.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445
    Märklin

    Een vintage opwindbare treinset van Märklin, O spoor, bestaande uit een Locomotief, R880, waarvan 2 afgebroken/ontbrekende wielen, met bijhorende tender, 2 wagons en een lot sporen.

    A vintage wind-up train set by Märklin, O gauge, consisting of a locomotive, R880, missing 2 wheels, with accompanying tender, 2 wagons, and a lot of tracks.
    Dim. 9 x 17 x 7 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00