Other lots by Hummel
-
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#91Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65/85 -
#89Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85
Other lots in this auction
-
#53Goebel, Germany
“Großmutter wartet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 561. Heiligenkreuz 1997.
"Grossmutter wartet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 561. Heiligenkreuz 1997.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#55Goebel, Germany
“Ich war’s nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 626. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1992/93.
"Ich war’s nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 626. Édition exclusive MI Hummel Club 1992/93.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#70Kaiser Porzellan
“Parkieten”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Artiest Guiseppe Tagliarol. Genummerd op 2000 exemplaren. Onderaan gemerkt. Met houten voetstukje.
"Perruches". Un groupe de biscuit multicolore. Artiste Guiseppe Tagliarol. Numéroté sur 2000 exemplaires. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21+4 cmEstimate: € 25/35 -
#80Tay, Vedano al Lambro, Italia
Een lot van vijf diertjes van meerkleurig Italiaans bisuit. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq animaux en biscuit italien multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#118
Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/80 -
#61Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#83
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
« Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#40Goebel, Germany
“Er liebt mich”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 380. Speciale editie Goebel collector’s Club no.5. 1972.
"Er liebt mich." Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 380. Édition spéciale Goebel collector's Club n°5. 1972.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 30/40