Other lots by Hummel
-
#122Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#109Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#40
Een penseelkoker van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Pot à pinceaux en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 40/60 -
#1
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 35/45 -
#43Lladro
“Jonge vrouw met eenden”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Jeune femme aux canards". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 35/45 -
#129Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#35
Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauraties.
Garniture en trois pièces en faïence de Delft multicolore. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 35/45 -
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25/35 -
#38Lladro
“Jongen met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Garçon au panier de fleurs". Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 35/45 -
#56S.A. Produits céramiques de la Dyle, Wygmael
Een lot van negen stuks geglazuurd aardewerk, bestaande uit vier wandjardinières in de vorm van hoofden, een vaasje met pottenbakkersscènes in het decor, een paar reliëfs met voorstelling van de ‘Aanbidding der wijzen’ naar Rubens en twee schotels met decor van fruit. Allen gemerkt
Lot de neuf faïences vernissées, composé de quatre jardinières murales en forme de têtes, d'un vase avec des scènes de poterie dans le décor, de quelques reliefs représentant l'Adoration des Mages d'après Rubens et de deux plats à décor de fruits. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cm Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#5
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van pioenen en vogeltjes.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 35/45 -
#95
Een lot bestaande uit een grote dekselpot voor suiker met een extra deksel, een dekselpot voor rozijnen, een dekselpot voor beschuiten en een ongemarkeerde porseleinen dekselpot. Een van de deksels is manco.
Lot comprenant un sucrier couvert, un couvercle supplémentaire, un pot à raisins, un pot à biscuits et un pot en porcelaine sans marque. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 - 30 cm Ø 12 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#19Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#52Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30