Other lots by Hummel
-
#122Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#110Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#109Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#108Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#68
Een vaas van Satsuma-aardewerk met krijgers in het decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en poterie Satsuma avec des guerriers dans le décor. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 57 cmEstimate: € 35/45 -
#23Regina, Gouda
Een tabakspot van meerkleurig plateel. Gemerkt onderaan.
Un pot à tabac en faïence multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cm Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#69
Een porseleinen koffieservies met een bloemenmotief bestaande uit; twaalf schoteltjes en acht koffiekoppen, een koffiepot, een suikerpot zonder deksel en een melkpotje.
Un service à café en porcelaine avec un motif floral composé de douze soucoupes et huit tasses à café, une cafetière, un sucrier sans couvercle et un pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#31Boch Frères, La Louvière
Een reeks van vijf borden met handgeschilderde decors van dieren. Allen gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes aux décors d'animaux peints à la main. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#118Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#95
Een lot bestaande uit een grote dekselpot voor suiker met een extra deksel, een dekselpot voor rozijnen, een dekselpot voor beschuiten en een ongemarkeerde porseleinen dekselpot. Een van de deksels is manco.
Lot comprenant un sucrier couvert, un couvercle supplémentaire, un pot à raisins, un pot à biscuits et un pot en porcelaine sans marque. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 - 30 cm Ø 12 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#107Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#34
Vijf borden met geaccoleerde en geribde vleugel met blauw op witte decors. Doornik, XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq assiettes à aile lisse et nervurée à décors bleu sur blanc. Tournai, XIXe siècle. Eclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 70/90 -
#123Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#8Capodimonte
“Koppel”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp Sartori. Gemerkt. Het groepje met het meisje gerestaureerd aan de boom.
"Couple". Deux groupes de biscuit italien multicolore. Conception Sartori. marqué. Le groupe avec la fille restituée à l'arbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#86Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
"Ich spiel'gern Ball". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 632. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1998/99No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60