Other lots by Cox
Similar lots by type
-
#124
“Stilleven met chrysanten”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux chrysanthèmes”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40°/60 -
#289
Een sanguinetekening van een meisje, gesigneerd Jan Peeters en een inkttekening van een scheepswerf, gesigneerd Irène Bataille.
Dessin en sanguine représentant une fille. Signé Jan Peeters, ainsi qu’un dessin à l’encre d’un chantier naval. Signé Irène Bataille.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#452P. ThevenetPeriod: 1870 - 1937
“”Binnenerf”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Basse-cour intérieure”. Crayon sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#439P. Van HoeydonckPeriod: Antwerpen 1925
“De torenbouwers”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd ‘48.
“Les constructeurs de tours”. Gravure. Signé et daté ‘48.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#60
Een broche van gesculpteerd ivoor, gezet in een 18 karaats geelgouden montuur.
Broche en ivoire sculpté sertie dans une monture en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#310
Een groot lot roestvrij stalen fantasiehorloges allerlei.
Grand lot de montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#79E. Ferremans
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#26Dupont en Impact
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#665
Lot van vijf poppen van papier-maché. 1 gemerkt EVM, open mond, twee tanden. 1 gemerkt SFBJ, hoofdje Jumeau 301 (1920), open mond. 1 gemerkt Made in Belgium, bruine slaapogen, open mond. 1 genummerd 68. 1 gemerkt Cares, zwart met blauwe slaapogen.
Lot de cinq poupées en papier mâché. 1 marquée EVM, bouche ouverte, deux dents. 1 marquée SFBJ, tête Jumeau 301 (1920), bouche ouverte. 1 marquée Made in Belgium, yeux dormeurs bruns, bouche ouverte. 1 numérotée 68. 1 marquée Cares, noire avec yeux dormeurs bleus.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#659
“Ratten bij een voorraadvat”. Japanse ivoren netsuké.
“Rats et tonneau de provision”. Ivoire japonais en ivoire.No longer availableDim. H.3 cmEstimate: € 80/120 -
#650Schildpad
Lot van vier poppen. 1 zonder merk.
Lot de quatre poupées. 1 sans marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#455Alain Delon
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#258
Een paar vazen van wit porselein met vergulde bloemen-en strikmotieven. Oren in de vorm van zwanen. Tijdperk Empire.
Paire de vases en porcelaine blanche aux motifs dorés de fleurs et de noeuds. Anses en forme de cygnes. Epoque Empire.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100/150 -
#311
Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80/120