#405Een paar Indische handgeknoopt zijden tapijtjes.
A pair of hand-knotted silk Indian rugs.No longer availableDim. 195 x 124 en 120 x 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400 -
#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#333Culinox Spring“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
"Spring Culinox," an elongated copper fish platter with lid.No longer availableDim. 15 x 46 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Jacob Smits“Huistafereel”. Een ets op papier, bovenaan in de plaat gesigneerd.
"Domestic Scene". An etching on paper, signed at the top of the plate.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 60 / 90