#5Vier zilveren prijskamppenningen 174 g en zes bronzen 270 g. Antwerpen verbetering van de runderen. 1903 tot 1910.
Four silver prize competition medals 174 g and six bronze 270 g. Antwerp improvement of cattle. 1903 to 1910.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#572Drie Japanse Imari borden.
#411LegoEen vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
A vintage Lego 744 set, in original box with manual.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#503Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#479Frank Verhé“Nachtelijke ontmoeting”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
"Nocturnal Encounter". A painting, oil on canvas. Signed and dated '84 at the bottom.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#150Een 18 karaats geelgouden armband.
An 18 carat yellow gold bracelet.No longer availableDim. 38,25 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#659Majolika SMF SchrambergEen aardewerken vaas met decor van een zeilboot en meeuwen tijdens de valavond. Nr 4108/II.
An earthenware vase with a decoration of a sailboat and seagulls at sunset. No. 4108/II.No longer availableDim. h 21 cm, Ø 15 cmEstimate: € 50 / 60