Similar lots by type
-
#57
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#100Goebel, germany
“Lente”; “Zomer” & “Winter”. Drie meerkleurige seizoensbordjes uit de reeks van M.I. Hummel. 3 uitgaves uit een reeks van 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Gemerkt. Bij het bordje ‘Zomer’ is het puntje van de wandelstok gelijmd, bij ‘winter’ het instrumentje gelijmd.
"Printemps"; "Été et Hiver". Trois assiettes de saison multicolores de la série M.I. Hummel. 3 éditions d'une série de 4. No. 296, 297 & 298. 1996, 1997 & 1998. Marquées. Au plat 'Été' le bout de la canne est collé, à 'hiver' l'instrument est collé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 19,5 cmEstimate: € 35/45 -
#102Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#95
Een lot bestaande uit een grote dekselpot voor suiker met een extra deksel, een dekselpot voor rozijnen, een dekselpot voor beschuiten en een ongemarkeerde porseleinen dekselpot. Een van de deksels is manco.
Lot comprenant un sucrier couvert, un couvercle supplémentaire, un pot à raisins, un pot à biscuits et un pot en porcelaine sans marque. Un couvercle manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 - 30 cm Ø 12 - 20 cmEstimate: € 25/40 -
#70Langenthal, Zwitserland
Een servies van wit en gekleurd porselein mat appels in het decor bestaande uit; drie grote schalen, twee fruitschalen, twee langwerpige schalen, drie terrines, twee theetasjes met één ondertas, een theepot. Eén ondertas en het deksel van de theepot zijn stuk.
Un ensemble de pommes blanches et colorées en porcelaine mate dans le décor composé de; trois grands bols, deux coupes à fruits, deux bols allongés, trois terrines, deux sachets de thé avec une soucoupe, une théière. Une soucoupe et le couvercle de la théière sont cassés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#111Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 214 H/0. Eerste uitgave 1991. Gaaf.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 214H/0. Première édition 1991. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 25/35 -
#83
“Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 304. Onderaan gemerkt. Schilderspalletje gelijmd.
« Broyeur d'art ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 304. Marqué en bas. Palette de peintre collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 35/45 -
#129Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#60
Een achthoekige dekselvaas van blauw-wit Delfts aardewerk.
Un vase octogonal avec couvercle en faïence de Delft bleu et blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 35/45 -
#99Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#77Goebel, Germany
“Gretel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 96. Onderaan gemerkt.
" Gretel ". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. n°. 96. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/45 -
#104Goebel, West-Germany
“Frühlingsidyll”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 203 2/0. Onderaan gemerkt. Gaaf.
« Frühlingsidylle ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 203 2/0. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#66
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#51
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#69
Een porseleinen koffieservies met een bloemenmotief bestaande uit; twaalf schoteltjes en acht koffiekoppen, een koffiepot, een suikerpot zonder deksel en een melkpotje.
Un service à café en porcelaine avec un motif floral composé de douze soucoupes et huit tasses à café, une cafetière, un sucrier sans couvercle et un pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#112Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#128Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#124Goebel, Germany
“Ein fröhlicher Gesell”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 560. Uitgave van de M.I. Hummel Club. Lidjaar 1992/93. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Ein fröhlicher Gesell". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 560. Édition du MI Hummel Club. Membre année 1992/93. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#130Goebel, Germany
“Knielend engeltje met kaars”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 358. Gaaf.
Ange agenouillé avec bougie. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 358. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 25/35 -
#120Goebel, Germany
“Herzlich Willkommen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. M.I. Hummel Club eerste uitgave 1996/97. No. 793. Gaaf.
Herzlich Willkommen. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 793. M.I. Hummel Club premier numéro 1996/97. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#79Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 11 2/0. Onderaan gemerkt.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 11 2/0. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 35/45 -
#127Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#80Goebel, Germany
“Sei nicht bang”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 483. Onderaan gemerkt.
"N'ayez pas peur." Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. N°. 483. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 35/45 -
#121Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#19Koninklijk Gouda
Een dekselvaas van veelkleurig plateel. Decor 2951 Gobelin. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en poterie multicolore. Décor 2951 Gobelin. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 35/45 -
#35
Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauraties.
Garniture en trois pièces en faïence de Delft multicolore. Restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 35/45 -
#24Bouffioulx
Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#16
Een lot schotels van meerkleurig porselein en aardewerk waarvan één onderaan gemerkt. Villeroy & Boch.
Lot de plats multicolores en porcelaine et faïence dont l'un est marqué en bas Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø 24 - 43 cmEstimate: € 35/45 -
#119Goebel, Germany
“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#14Capodimonte
Drie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit, bestaande uit twee vogeltjes en een roos. Eén blaadje bij een vogeltje gerestaureerd en minieme schilfer bij de roos. Gemerkt.
Trois groupes de biscuits italiens multicolores, composés de deux oiseaux et d'une rose. Une feuille sur un oiseau a été restaurée et un petit éclat sur la rose. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9, 18 & 22 cmEstimate: € 20/25 -
#29
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#94
Een lot van acht stuks aardewerk en porselein, waaronder een warmhoudbordje, een pique-fleur van Limoges, een vaasje van Gouda, een kannetje van Schramberg, enz.
Lot de huit pièces en faïence et porcelaine dont un réchaud, un pique-fleurs de Limoges, un vase de Gouda, une verseuse de Schrambourg etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25/40 -
#30Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#28Opaque de Sarreguemines
Een voorraadpot met wit decor op blauwe fond. Begin XXe eeuw.
Pot de rangement à décor blanc sur fond bleu. Début du 20ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#31Boch Frères, La Louvière
Een reeks van vijf borden met handgeschilderde decors van dieren. Allen gemerkt.
Un ensemble de cinq assiettes aux décors d'animaux peints à la main. Tous marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 35/45 -
#1
“De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.
"La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 35/45