#134
La Fiole du Pape A.C. Châteauneuf-du-Pape Père Anselme, Châteauneuf M.O. O.K. 0 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#447
Chardonnay D.O.C. Langhe Giacomo Vico, Canale M.O. O.D. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#205
Lot rode bourgogne
1979 aantal: 12 bt Bourgogne Cuvée Agnes Gauthier A.C. Marcel Gauthier, Nuits M.O. 1979 aantal: 10 bt Bourgogne Rouge A.C. Philippe de Chatainville, Nuits M.O. 1979 aantal: 2 bt
No longer available -
Ch. Cantegrive A.C. Côtes de Castillon
M.C. O.K. 1996 aantal: 6 Mag. Individuele kistjes
No longer available -
#373
Ch. Coufran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#61
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Bussac Cuvée Perrère A.C. Graves de Vayres
M.C. 2005 aantal: 1 bt Ch. Sainte-Marie Le Moulin A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Vieille Tour A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 1 bt Ch. Laborie A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2008 aantal: 2 bt Ch. Grand Peyrou A.C. Castillon-Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt Ch. Arnaud Jouan Cuvée Prestige A.C. Côtes de Bordeaux
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ecxellenc(..)
No longer available -
#289
Ch. Les Aublines A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#341
Lot bourgogne
O.K. 1993 aantal: 2 bt Savigny-les-Beaune A.C. (blanc) Moillard, Nuits M.O. 1993 aantal: 1 bt Savigny-les-Beaune A.C. Moillard, Nuits M.O. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#334
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol
M.C. 1993 aantal: 5 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#279
Pommard A.C. Deroye, Beaune M.O. 1988 aantal: 12 bt 1 beschadigd etiket
No longer available -
#363
Ch. Grand-Puy-Ducasse A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt