Similar lots by type
-
#248
Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.
Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 240 / 300 -
#670
Een driedelig klokstel van meerkleurig aardewerk en geel koper. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence polychrome et cuivre jaune. Comprenant une pendule et deux candélabres. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#502Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Vrouw met boekje in de hand”. Litho op zijdepapier. Gesigneerd.
“Femme tenant un livre”. Lithographie sur soie. Signée.No longer availableDim. 72 x 47 cmEstimate: € 180 / 220 -
#765
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.
Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 130 / 150 -
#103
Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.
Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#641
Negen albums met diverse postzegels. België (XIXde eeuw tot 1965), Nederland en Koloniën, Frankrijk jaren 30, 50, Duitsland, eerste helft XXe eeuw - 1956, Exotische landen tot 1960, Nederland 1960-80.
Neuf albums aux timbres postes divers. Belgique (XIXe siècle à 1965), Pays-Bas et ses Colonies, France des années 30 et 50, Allemagne, première moitié du XXe siècle à 1956, des pays exotiques jusqu’à 1960, Pays-Bas 1960-80.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#119
Een lot van vier tafellakens waarvan één met geborduurde bloemen en bijpassende servetten.
Lot de quatre nappes dont une aux fleurs brodées et avec des serviettes assorties.No longer availableEstimate: € 40 / 100 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#88
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#265
Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 250 -
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#301
Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.
Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#416
Een vintage chromen tafel moet een rond glazen blad.
Table vintage en chrome. Tablette ronde en verre.No longer availableDim. Ø: 90 cmEstimate: € 100 / 180 -
#618
Een wandelstok voor dames van mirte in art-nouveaustijl met zilveren handvat in de vorm van een vrouwengelaat in een lelie.
Canne de dame en myrte de style art nouveau. Pommeau en argent en forme de visage de femme dans une fleur de lys. Vers 1880.No longer availableDim. L 95 cmEstimate: € 80 / 100