Eel set van 2 blauw-witte Chinese vazen uit de late Qing Dynastie, ééntje met ster op de buik.

Set of 2 blue and white Chinese vases from the late Qing Dynasty, one with a star on the body.
Dim. h 23 cm
SKU: 2810250371.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #371
Estimate: € 100 / 150

  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een massief houten buffetkast met opzet, Duitse neobarok, einde XIXde eeuw.

    A solid wood sideboard in Henri II style.
    Dim. 195 x 200 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #166

    Een massief eikenhouten 18e eeuws buffet in Gotische stijl.

    A solid oak 18th century buffet in Gothic style.
    Dim. 160 x 125 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #186

    Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

    An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
    Dim. 108 x 130 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Antieke commode met zwart marmeren blad. Vier laden.

    Antique chest of drawers with black marble top. Four drawers.
    Dim. H 90, B 129, D 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een antiek bijzetmeubeltje met twee schuifjes, een koperen inzet en houten deksel . Gemarquetteerd. Beetje slijtage aan het fineer.

    An antique side table with two drawers, a brass insert, and a wooden lid. Marquetry decoration. Some wear on the veneer.
    Dim. H 68, B 36, D 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een gemarquetteerde ronde tafel in Victoriaanse stijl op centrale voet.

    A marquetry round table in Victorian style on a central pedestal.
    Dim. h 80 x Ø 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #526

    Een massief eikenhouten hoekkast met 1 deur.

    A solid oak corner cabinet with 1 door.
    Dim. 99 x 90 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #416

    Een grote eikenhouten koffer met een gegalbeerd deksel en smeedijzeren beslag. XIXe eeuw.

    A large oak chest with a domed lid and wrought iron fittings. 19th century.
    Dim. H 70, B 125, D 60 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #516

    Een massief eikenhouten Mechelse kast met 1 deur en 1 lade.

    A solid oak Mechelen cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 100 x 100 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496

    Een geëboniseerd bijzettafeltje in Napoléon III stijl, met messing inlegwerk. Enkele stukjes van het inlegwerk zijn manco.

    A ebonized Napoléon III style side table with brass inlay. Some pieces of the inlay are missing.
    Dim. H 72, B 131, D 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een nachtkastje/toiletkastje, Louis XV stijl, marmeren blad en marmeren inzet in het kastje.

    A bedside/toilet cabinet, Louis XV style, with marble top and marble inlay in the cabinet.
    Dim. 87 x 42 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse deux-corps met paneeldeuren.

    A solid oak 19th-century two-piece cabinet with paneled doors.
    Dim. 230 x 129 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #235

    Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.

    A round solid wooden table, crack in the top.
    Dim. h 75 x Ø 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #518

    Een karaf en veertien diverse champagneglazen van ongekleurd kristal.

    A decanter and fourteen assorted champagne glasses made of colorless crystal.
    Dim. Karaf - H: 22 cm Glas - H: 22, 28 & 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #9

    Een musicerend koppel van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de zwaarden onder glazuur, waarschijnlijk Meissen. Kleine letsels.

    A musical couple in polychrome porcelain. Marked with crossed swords underneath, probably Meissen. Small damages.
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #70

    Een 18 kt geelgouden halssnoer bezet met parels.

    An 18 kt yellow gold necklace set with pearls.
    Dim. Bruto: 9,15 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #563
    M.I. Hummel

    “Jezus in een kribbe van kurk”. Polychroom porselein. Gemerkt Goebbel en in oorspronkelijke doos.

    "Jesus in a manger of cork". Polychrome porcelain. Marked Goebbel and in original box.
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #324

    ‘Aan de kasteelpoort’, en ‘Landschap met koeien’, olieverf op paneel. Niet getekend, naar de 19e eeuw.

    'At the castle gate', and 'Landscape with cows', oil on panel. Not signed, from the 19th century.
    Dim. 21/27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #574

    ‘Cavaleristen’, een set van twee pentekeningen. Met als onderwerp; 19e eeuwse cavaleriesoldaten in galop. Draagt een handtekening.

    'Cavalrymen', a set of two ink drawings. Depicting 19th-century cavalry soldiers in full gallop. Signed by the artist.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539
    E. Petit

    ‘Stilleven met dode spreeuw’, olieverf op doek. Getekend; E. Petit.

    'Still life with dead starling', oil on canvas. Signed; E. Petit.
    Dim. 32/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00