Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
Hutschenreuther Selb

Een 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.

109 piece of the Hutschenreuther Selb collection Dresden consisting of: 12 flat plates, 12 soup plates, 12 large dessert plates, 12 small dessert plates, 12 shallow bowls, 12 saucers, 1 of which is damaged, 10 cups, 12 mini plates, 4 oval dishes, 1 sauce boat, 1 sugar bowl, 1 butter dish, 1 salt and pepper set, 2 large round dishes, 1 soup tureen and 4 bowls/dishes.
SKU: 2706230224.
Category: Porselein.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #7
    Karlsbader

    Een porselein schaal met verguld detail en romantisch tafereel in het decor. Aan de achterzijde gemerkt.

    A porcelain bowl with gilded detail and a romantic scene in the decor. Marked on the back.
    No longer available
    Dim. 8 x 27cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #65

    Een plaasteren herenbuste.

    A plaster male bust.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253
    Bing & Grondahl

    “Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.

    “Musicians”. A pair of Danish porcelain figurines, marked B&G.
    No longer available
    Dim. 29cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #498

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met mythisch tafereel in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a mythical scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø25cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.

    A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø37cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #553

    Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.

    A pair of Chinese porcelain hexagonal vases with a multi-coloured design of geishas. On wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. h: 35 + 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #302

    Een lampenvoet met cloisonné delen, verder bronzen ornamenten en een romantisch beschilderd deel.

    A lamp base with cloisonné parts, bronze ornaments and a romantic painted part.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.

    A pair of blue and white porcelain lidded jars with dragons in the decor.
    No longer available
    Dim. 75 x Ø35cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #162
    Dresden All White Hutchenreuter

    Een 128-delig wit porseleinen servies van Hutschenreuther, model Dresden All White. Bestaande uit: 30 platte borden (1 beschadigd), 29 soepborden, 14 dessertbordjes, 1 ovalen schaal, 1 botervlootje, 3 sauskommen, 3 melkkannetjes, 3 suikerpotjes (1 zonder deksel), 2 koffiepotten, 14 ondertassen, 26 tassen, 2 terrines (waarvan 1 met gelijmde dop).

    A 128 piece white porcelain dinner service comprising of 30 flat plates (1 damaged), 29 soup plates, 14 dessert plates, 1 oval dish, 1 butter cup, 3 sauce boats, 3 milk jars, 3 sugar bowls (1 without lid), 2 coffee pots, 14 saucers, 26 cups, 2 terrines (of which 1 with glued handle).
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #693
    Noritake, Japan

    Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.

    A large decorative dish with multi-coloured and gilded decor of flowers and butterflies. Year plate 1978. Marked and numbered 1529/3000.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #249
    Royal Doulton

    Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

    A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #497

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen. Floraal patroon met schrift in het decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases. Floral pattern with writing in the decor.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø29cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #33
    Meissen

    Een porseleinen schaal met verguld bloemendecor in reliëf. Achteraan gemerkt met de gekruiste zwaarden.

    A porcelain bowl with gilded floral decoration in relief. Marked on the back with the 2 crossed swords.
    No longer available
    Dim. Ø28cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #279

    Een Brussels koffieservies bestaande uit een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.

    A Brussels coffee set consisting of a coffee pot, a milk jug, a cup and saucer and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #172
    Limoges France

    Een 120- delig porseleinen servies, Haviland Limoges Renaissance. Bestaande uit: 30 platte borden, 18 dessertbordjes, 14 ondertassen, 13 tassen, 19 kleine ondertassen, 19 kleine tassen, 2 grote ovalen schalen, 2 suikerpotjes met onderbordje, 1 melkkannetje en 2 sauskommen.

    A 120-piece porcelain service, Haviland Limoges Renaissance. Consisting of: 30 flat plates, 18 dessert plates, 14 saucers, 13 cups, 19 small saucers, 19 small cups, 2 large oval dishes, 2 sugar bowls with saucer, 1 milk jug and 2 sauce boats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #157
    Royal Dux

    “Jong boerenmeisje.” Een beeld van gesculpteerd aardewerk. Gemerkt met roze driehoek.

    “Young peasant girl.” An image of sculpted pottery. Marked with the pink triangle.
    No longer available
    Dim. h 79,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #342

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.

    A lot of three different multi-coloured biscuit/porcelain tobacco jars, one with monkeys in the decor and on the lid, one in the shape of a head and one in the shape of a lady drinking tea. The first with light edge damage.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #658

    Een grote vintage vaas gemerkt Jaeger Bavaria-Germany met een floraal motief.

    A large vintage vase marked Jaeger Bavaria-Germany with a floral motif.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92

    “Jager met hond”. Een porseleinen ovale plaquette met vilten bekleding en vergulde lijst. Frankrijk anno 1900.

    "Hunter with dog". A porcelain oval plaque with felt lining and gilded frame. France anno 1900.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #689

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #692

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.

    A lot of three different Chinese porcelain plates with multi-coloured decors. XXth century, all marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #30

    Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met één briljantje van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and yellow gold pendant set with one diamond of +- 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,25 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #278

    Een paar aardewerken pelgrimskruiken.

    A pair of earthenware pilgrim jars.
    No longer available
    Dim. 24 x 23cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #112
    Piet Willequet

    “Zomerzicht in de Vlaamse Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Summer view in the Flemish Ardennes.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 48 x 59 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #138
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.

    A brown leather handbag with a long strap that can be worn crossover, marked Delvaux, model "Louise Baudrier".
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #265

    Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.

    Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #168
    P. Morier

    Een grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.

    A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #474

    “Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.

    “Abstract with a junk in the background.” Japanese woodcut.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #293

    Een oude replica van een middeleeuws zwaard.

    An old replica of a medieval sword.
    No longer available
    Dim. l 87 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #223

    Een bronzen beeld van een liggende leeuw.

    A bronze sculpture of a lion in a reclining position.
    No longer available
    Dim. 30 x 13cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #243

    Een paar girandoles met 5 lichtpunten.

    A pair of girandoles with 5 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #382

    ‘Desolaat heidezicht’, olieverf op doek uit de eerste helft van de vorige eeuw, rechtsonder onleesbaar gesigneerd.

    'Desolate heather view', oil on canvas from the first half of the last century, signed illegibly at the bottom right.
    No longer available
    Dim. h 31.5 x b 45.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More