Similar lots by type
-
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
-
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
-
#81
Een groot lot van diverse ethnische juwelen afkomstig uit; Turkmenistan, Indië, Marokko, Ethiopië, etc.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#117
Een lot van twee gepatineerde oefendegens. 1 gemerkt in de kling.
-
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
-
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
Other lots in this auction
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#13
Een lot van vintage miniatuurautomodellen van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
-
#153
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché. -
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
-
#61
Een lot van 14 divers, meerkleurige Dymkovo, Russische volkskunst, figuratieve kleibeeldjes. 19e-20e eeuw. Enkele met barst en herstelschade.
-
#88
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore. -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#43Marc Sleen
Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
Place a bid ›Estimate: € 60/90