Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.
Limoges Baynaud & Co.

A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
Dim. Ø 14 en 19 cm
SKU: 3009250491.
Category: Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 80 / 120

  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251

    Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.

    A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.
    Dim. Hoogte 22, Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #598

    Een messing inktpothouder, versierd met saterkoppen, met porseleinen inktpot.

    A brass inkwell holder, decorated with satyr heads, and porcelain ink pot.
    Dim. 11 x 14 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.

    A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #533

    Vaas van Chinees porselein met voorwerpen van een geleerde, famille rose, 19e eeuw. Haarlijn in de bodem.

    Vase in Chinese porcelain depicting scholar's objects, famille rose, 19th century. Hairline crack in the base.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #128
    Unter Weiss Bach

    “Het schaakspel”, een porseleinen groep, gemerkt Unterweissbach, lichte schade aan het kleed en bladeren.

    "The chess game," a porcelain group, marked Unter Weiss Bach, damage to the carpet and leaves.
    Dim. 23 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #537

    Een grote kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose, onderaan gemerkt.

    A large collar vase of multicolored Chinese porcelain. Famille rose, marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #377

    Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..

    An openwork brush pot, made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom Bao Zhu Li Ji.
    Dim. Hoogte 29, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #305

    Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.

    An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware.
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Een lot van 10 kleine porseleinen schaaltjes op voet, niet gemerkt.

    A lot of 10 small porcelain footed dishes, unmarked.
    Dim. Ø 10-13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #279
    Royal Copenhagen

    Een porseleinen schaal met een decor van vogels, Nils Thorsson voor Royal Copenhagen.

    A porcelain bowl with a bird motif, designed by Nils Thorsson for Royal Copenhagen.
    Dim. h 6 x Ø 36.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #371

    Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.

    A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked.
    Dim. h 8 x Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #469
    Mady Lemaire

    “La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.
    Dim. 36 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489
    Wallaert

    “Zittend Naakt.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Schimmelschade.

    "Sitting Nude." Mixed media on paper. Signed. Mold damage.
    Dim. 94 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een messingen bijzettafeltje met glazen blad, Hollywood Regency stijl.

    A brass side table with glass top, Hollywood Regency style.
    Dim. h 51 x Ø 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #303
    Jean Marais

    Een zwart geglazuurd aardewerken kommetje in de vorm van een vis, gesigneerd Jean Marais.

    A black glazed earthenware bowl in the shape of a fish, signed by Jean Marais.
    Dim. h 14.5 x l 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    David Marshall
    Period: 1942 - ....

    Een brutalistisch vintage dienblad van aluminium en messing. Ontwerp; David Marshall.

    A brutalist vintage tray made of aluminum and brass. Designed by David Marshall.
    Dim. 32/58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #242
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.

    "Landscape with farmstead", a painting, oil on panel, signed L Lommaert.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594

    Een oude gietijzeren boekenpers.

    An old cast iron book press.
    Dim. H 32, B 43, D 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539
    Emy

    “Boom in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    "Tree in Winter." Oil on canvas. Signed and dated 1980.
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 kt geelgouden trouwring.

    An 18 kt yellow gold wedding ring.
    Dim. 3,95 g
    Estimate: € 250 / 300

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00