Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 K geelgouden armband met ronde en rechte schakels.

Een 14 K geelgouden armband met ronde en rechte schakels.

Un bracelet en or jaune 14K avec maillons ronds et droits.
Dim. 18,30 g
SKU: 2311210175.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #382

    “Abstracte compositie met vierkanten”. Een zeefdruk. Niet gesigneerd.

    “Composition abstraite avec des carrés”. Une sérigraphie. Non signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108

    “Jonge vrouw met hertenkalfje”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van albast, onyx en arduin.

    Jeune femme au veau de cerf. Un groupe art déco en régule sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de pierre bleue.
    No longer available
    Dim. l: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    “Personages in een landschap”. Een handgeschilderde Chinese scroll.

    Personnages dans un paysage. Un rouleau chinois peint à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.

    Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #503

    Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.

    Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #258

    Een lot voorwerpen, bestaande uit een smeedijzeren kandelaar, een grote nagel, twee kruisbeelden, waarbij één van brons en hout en één van smeedijzer, een katrol en een houten sokkel op leeuwenpootjes.

    Un lot d'objets, composé d'un bougeoir en fer forgé, un gros clou, deux crucifix, un en bronze et bois et un en fer forgé, une poulie et un socle en bois à pieds de lion.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227
    Armes et cycles manufacture française St-Etienne

    Een verguld messingen schouwpendule, rijkelijk versierd met barokke elementen. Met sleutel.

    Une pendule de cheminée en laiton doré, richement décorée d'éléments baroques. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 56 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #660

    Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.

    Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.
    No longer available
    Dim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 154 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #312

    Twee herdrukken van kaarten van Antwerpen. F. A. Losson, 1846 & Aloïs Scheepers, 1886. Ed. Ontwikkeling, 1975 & 1977.

    Deux réimpressions de cartes d'Anvers. F. A. Losson, 1846 & Aloïs Scheepers, 1886. Ed. Development, 1975 & 1977.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een lot van vijf zeeschelpen.

    Un lot de cinq coquillages.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #224

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More