Other lots in this auction
-
#378
Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de limoges et un bol en porcelaine de Chine bleu décor blanc sur socle en bronze.No longer availableDim. l: 5 -24 cmEstimate: € 40/45 -
#256
Een eikenhouten commode met vier laden, de bovenste met uitsprong. Engeland, XIXde eeuw.
Commode en chêne à quatre tiroirs, le haut avec une saillie. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 88 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#385
1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 220/260 -
#464André GoezuPeriod: °1939
“Ruiters” & “Muziekkamer”. Een ets en een zeefdruk. De eerste buiten de plaat gesigneerd.
“Cavaliers” et “Chambre de musique” . Une gravure et une sérigraphie. La première signée hors planche.No longer availableDim. 54 x 41 & 7,5 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#262
“Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.
Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#645
2 gouden munten Gold Sovereign met jonge Elisabeth II. Au 917/1000. Groot-Brittannië, 1959 en 1967.
2 pièces d'or Souverain d'or avec la jeune Elisabeth II. Au 917/1000. Grande-Bretagne, 1959 et 1967.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 650/800 -
#611
“Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.
“Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#69Mathilde du Monceau de BergendaelPeriod: 1875 - 1952
“Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#269
“Putti met bok”. Een groep van wit terracotta naar een werk van Pietro Balestra. Gaaf.
Putti avec bouc . Un groupe de terre cuite blanche d'après une œuvre de Pietro Balestra. Intacte.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#376Dardjasin
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 156 x 76 cmEstimate: € 40/50 -
#275
Een witgouden ring 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600/700 -
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300/400