#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
'Mother with child', Watercolor on paper, signed.No longer availableDim. h 46 x b 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326
#389Martin Wallaert
“Boy with pony”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd “M Wallaert”. Bijgevoegd met kunstboek getiteld “Wallaert”.
#61
Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.
#42
“Mediteraan heuvelzicht.” Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#475
#308
Een lot van oude zeer decoratieve boeken met lederen rug.
#245
Een schouwpendule van zwart marmer.
#427
A set of oriental cloisonné vases with floral decor. Damage to the top edge of one of the vases.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571
Een roest gepatineerd beeldje van een aardmoeder.
A rust patinated figurine of an earth mother.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een fijn handgeknoopt tapijt.
A fine hand-knotted carpet.No longer availableDim. 162 x 87cmEstimate: € 35 / 50 -
#401
Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 14 cm Ø 36 en 31 cmEstimate: € 150 / 200