Similar lots by type
-
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#305
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120/180 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120/180 -
#330
Zuil van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met guirlandes en engelenkoppen. Vlaamse barokstijl.
Colonne en chêne sculpté décorée de guirlandes et de têtes d’angelots. Style baroque flamand.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 300/400 -
#355
Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#320
Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150/200 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#220
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250/350 -
#760
Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250/350 -
#753Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#370Omega Constellation
een roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60/100 -
#340Omega
een roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#761
Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#300S.T. Dupont Paris
Een genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000/4000 -
#365Rodania
Drie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#375Rodania Founded
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#400
Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380/450
Other lots in this auction
-
#167
Een paar bolle dekselvaasjes, versierd met een meerkleurig landschapsdecor op blauwe fond en met vergulde details. Japans werk naar de XVIIIe eeuw.
Paire de vases couvertes sphériques décoré de paysages polychromes sur fond bleu aux détails dorés. Travail japonais d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#217
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#677
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#683
Twee kandelaars van geel koper, waarvan één in chippendalestijl en één in Empirestijl.
Deux candélabres en cuivre jaune dont un de style Chippendale et un de style Empire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#567Lalique, France
Een poesje van gesatineerd kristal. Gemerkt.
Petit chat en cristal satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 140/160 -
#1
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#497
Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Aquarium en porcelaine d’Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 80/100 -
#289Bernard Bosschaert
“Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 360/400 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#302
Paar appliques met telkens één licht. Verguld en wit porselein en met gedrukte rozen.
Paire d’appliques, chaque fois avec une lumière. Porcelaine dorée et blanche et avec des roses imprimées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#252
Een lot zilver, bestaande uit twaalf ijslepels van het tweede gehalte in etui, vijf Sterlingzilveren lepeltjes, Een zilveren suikerpotmontuur, een servetring en schaaltje van Wolfers.
Lot d’argent comprenant douze cuillères à glace au deuxième titre, dans leur étui, cinq cuillères en argent sterling, une monture de sucrier en argent, un anneau à serviette et un petit plat par Wolfers.No longer availableEstimate: € 80/100