#543Een vintage stoomtrein, spoor O, met tender, met opschrift ‘George The Fifth’.
A vintage steam train, gauge O, with tender, with the inscription 'George The Fifth'.No longer availableDim. l 25 cl (loc)Estimate: € 80 / 120 -
#403Een Chinees porseleinen theepot, famille rose met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt, Guangxu, Qing dynastie.
A Chinese porcelain teapot, famille rose with bird and floral decoration. Marked at the bottom, Guangxu, Qing dynasty.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Een albasten buste van Christus.
#351Een lot van 2 Chinese vazen in porcelein als lampenvoeten.
#485Een luchter in messing en Chinees porselein met glazen bloevormige blakers.
A brass chandelier with Chinese porcelain and glass flower-shaped sconces.No longer availableDim. h 30 x Ø 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#133Hugo ClausPeriod: 1929 - 2008“Fuga”, de cyclus van 8 haikoes en 8 lithografieën voorstellend de 4 jaargetijden door Hugo Claus. De oplage bedraagt 300 genummerde en genaamtekende exemplaren waarvan deze nr 146/300.
"Fuga", the cycle of 8 haikus and 8 lithographs representing the 4 seasons by Hugo Claus. The edition consists of 300 numbered and signed copies, this being no. 146/300.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#482Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.
#265Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#106Een tweezit Chesterfield in bruin leder.
A two-seater Chesterfield in brown leather.No longer availableDim. 75 x 173 x 93 cmEstimate: € 250 / 350