Een 14 kt geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.

Een 14 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.

A 14 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.49 ct.
Dim. 3 g
SKU: 2503250350.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 March 2025 19:00
Catalogue #350
Estimate: € 700 / 800

  • #494

    Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.

    Pair of bronze wall sconces in Louis XV style.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 220 / 320

  • #336

    Een rechthoekige massief houten salontafel met 4 laden, in oosterse stijl en met gesculpteerde delen.

    A rectangular solid wooden coffee table with 4 drawers, in oriental style and with sculpted elements.
    Dim. 41 x 153 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77

    Een beeld in albast van een jongedame en een duivelsbuste op een waterfontein. Met meerdere kleine beschadigingen. Duivelshoofd gelijmd.

    A statue in alabaster of a young lady and a devil's bust on a water fountain. With several small damages. Devil's head glued.
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #332
    Théo Idserda

    Visserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.

    Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.
    Dim. 88/66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een lot van 2 Delfts polychrome apothekerspotten, gemerkt De Drie Klokken. Circa 1800.

    A lot of 2 Delft polychrome pharmacy jars, marked De Drie Klokken. Circa 1800.
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #123

    Een antieke schouwklok samengesteld met delen van een Chinese vaas en verguld bronzen klokdelen. Gemerkt op de wijzerplaat ‘Bruxelles’.

    An antique mantel clock composed of parts from a Chinese vase and gilded bronze clock components. Marked on the dial 'Bruxelles'.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #108

    Een art nouveau klokstel met 2 bijbehorende kandelaars, messing en rood koper.

    An Art Nouveau clock set with 2 matching candlesticks, brass and red copper.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #97

    Albasten buste van een jonge vrouw, op marmeren voet. Met haarscheurtje.

    Alabaster bust of a young woman, on a marble base. With hairline crack.
    Dim. Hoogte
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.

    An oval mirror with a gilded frame and a bow-shaped ornament at the top, one end of which is cracked.
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Louis Peeters
    Period: 1887 - 1964

    “Oude man met een stok”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd L. Peeters.

    "Old man with a stick," an etching on paper, signed outside the plate L. Peeters.
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een massief eikenhouten secretaire in Louis XV-stijl.

    A solid oak secretary desk in Louis XV style.
    Dim. 96 x 95 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een hert en bloemen. XIXe eeuw.

    A baluster vase of Chinese porcelain with a blue and white decor of a deer and flowers. 19th century.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Masson

    “Zicht op de velderijen”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Masson en gedateerd 1941.

    "View of the farmlands", a painting, oil on paper, signed Masson and dated 1941.
    Dim. 32 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00