Een 14 kt geelgouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een lederen polsband. Met certificaat.
Hamilton

A 14 kt yellow gold ladies' watch set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and a leather wristband. With certificate.
Dim. Bruto : 27,96 g
SKU: 2801250070.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 1400 / 1600

Other lots by Hamilton

  • #260
    Hamilton

    Een 18 kt geelgouden horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 kt yellow gold watch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. Bruto : 28,66 g
    Estimate: € 1400 / 1600

  • #426

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit Iran.

    A hand-knotted Bidjar carpet from Iran.
    Dim. 344 x 250 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #379
    L. Brachet

    “Zomerlandschap”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Summer landscape." Mixed media. Signed and dated 1978.
    Dim. 61 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #468
    Henry Dean

    Een paar ‘Corfu XL Grey’ lichtgrijze grote vazen in glaspasta. In de reeks ‘Land by Dean’. Eén met kleine schilfer bovenaan de rand.

    A pair of 'Corfu XL Grey' light grey large vases in glass paste. From the 'Land by Dean' series. One with a small chip at the top of the rim.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    “Portret van een edelman”, waterverf op papier in kader met oud glas.

    "Portrait of a nobleman", watercolor on paper in frame with old glass.
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    Een massief eikenhouten Bretoense kast met vogels en bloemen in het snijwerk, vooraan gedateerd 1830.

    A solid oak Breton cabinet with birds and flowers in the carving, dated 1830 on the front.
    Dim. 200 x 185 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #434

    Een antieke wandelstok met zilveren handvat gemerkt ‘800’ met Duitse keuren.

    An antique walking stick with a silver handle marked '800' with German hallmarks.
    Dim. h 91 cm 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #459

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #523
    Waldorp (Philips)

    Een vintage buizenradio, Waldorp 48Z Melodiosa, Nederland 1948, verlichting en kattenoog werken, speelt mits het gebruik van een antenne.

    A vintage tube radio, Waldorp 48Z Melodiosa, Netherlands 1948, lights and magic eye work, plays with the use of an antenna.
    Dim. 42 x 65 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #541

    Abstract houtsculptuur van twee versmolten vrouwenfiguren.

    Abstract wooden sculpture of two merged female figures.
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #344
    Salvador Dali

    “Sfinks”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 296/300 buiten de plaat.

    "Sphinx". Color lithograph. Signed and numbered 296/300 outside of the plate.
    Dim. 47 x64.5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #444
    Gallotti&Radice

    Een vintage design bijzettafeltje met houten sokkelbasis en fumé “grigio Italia” spiegelglas. Model “Yanin” voor Gallotti&Radice.

    A vintage design side table with a wooden pedestal base and smoked "grigio Italia" mirror glass. Model "Yanin" for Gallotti&Radice.
    Dim. 52 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00