#48SelmerEen dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.
#579Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.
#466Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#383Een lot Chinees porselein bestaande uit een vaas in blauw-wit met een visser en een muzikant, een kom met haarlijnscheur en een aardewerken kom in celadon glazuur.
A lot of Chinese porcelain consisting of a blue and white vase depicting a fisherman and a musician, a bowl with a hairline crack, and a celadon glazed earthenware bowl.No longer availableDim. h25(vaas)xØ22cm(kom)Estimate: € 50 / 80 -
#635Een houten ronde tafel met centrale draaipot, gesteund op 3 klauwpoten met wieltjes. Bovenaan marmeren blad met herstelling aan een breuk doormidden.
A wooden round table with a central revolving pot, supported by 3 claw feet with wheels. Marble top with repair to a break in half.No longer availableDim. 77 x Ø 103 cmEstimate: € 60 / 90 -
#115Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.No longer availableDim. 9,80 g brutEstimate: € 800 / 1000 -
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80