#320Een 18 kt geelgouden ring bezet met koraal cabochon van +- 3 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a coral cabochon of approximately 3 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 300 / 400 -
#97Een antieke Engelse donderbus, gemerkt met de leeuw van de Oost Indische Compagnie en gedateerd 1814.
An antique English blunderbuss, marked with the lion of the East India Company and dated 1814.No longer availableDim. l 79 cmEstimate: € 300 / 400 -
#445Een handgeknoopt Oosters Bidjar tapijt.
A hand-knotted Oriental Bidjar carpet.No longer availableDim. 163 x 114 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een Venetiaanse glazen spiegel met geëtst bloemenmotief.
#116Een armstoeltje van verguld en gebeeldhouwd hout met gevlochten rug en zit. Lodewijk XVI-stijl. Omstreeks 1900, enige slijtage.
#412Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Het Bruidsboeket”, een lithografie in kleur met droogstempel en certificaat, uitgegeven door het Chagall estate.
"The Bridal Bouquet," a color lithograph with embossing and certificate, published by the Chagall estate.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#302L. Coppens“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#255Een ovale spiegel met barokke lijst van crèmekleurig hout.
An oval mirror with a baroque frame made of cream-colored wood.No longer availableDim. 74 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198Een set van 2 zilveren schaaltjes op voet, Belgische keuren, gefabriceerd tussen 1831 en 1868. 170 gram.
A set of 2 silver dishes on pedestal, Belgian hallmarks, manufactured between 1831 and 1868. 170 grams.No longer availableDim. 800‰ h 7 x Ø 8 cmEstimate: € 140 / 160