#225Een eikenhouten hangvitrine, ideaal voor uw heiligenbeeldjes. Gerestaureerd onderaan.
#84G. Hagemans“Orientaal tafereel in landschap.” Olieverf op paneel. Gedateerd 1864. Gesigneerd G Hagemans.
"Oriental scene in landscape." Oil on panel. Dated 1864. Signed G Hagemans.No longer availableDim. 40/26 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Een 18de eeuws muntenweegschaaltje, van messing in houten doosje.
An 18th-century coin scale, made of brass in a wooden box.No longer availableDim. 1.5 x 17.5 x 5.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158AltrexAltrex Taurus met 8 treden. Een professionele ladder.
Altrex Taurus with 8 steps. A professional ladder.No longer availableDim. h 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een grote, laat 19e eeuwse kroonluchter van brons en kristal gedecoreerd met toortsen en gezichten. Opnieuw te bedraden, met een doos waarin de losse kristallen toegevoegd.
#111Een schrapnelfragment op houten voet.
#583Een hoofdje van terracotta op houten sokkeltje, aan de hals gerestaureerd.
A terracotta head on a wooden base, with restoration at the neck.No longer availableDim. h 32 cm.Estimate: € 10 / 15 -
#426Grote vergrijsde aardewerken kruik op metalen voet, gedecoreerd rond de kraag.
Large weathered earthenware jug on metal base, decorated around the neck.No longer availableDim. Hoogte 77, Ø 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#275Een hanglamp model UFO.
A pendant lamp model UFO.No longer availableDim. H 50, Ø 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Waterkruik, hout met leder overtrokken. Etnisch decoratief voorwerp.
Water jug, wood covered with leather. Ethnical decorative object.No longer availableDim. Hoogte 12, Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221John Smith London Franz HermleEen messing en brons Franz Hermle lantaarnklok op eikenhouten John Smith London stoel. Met gegraveerde tekening van een skelet met Bijbelse vers, en Chronos met zeis aan zijpanelen.
A brass and bronze Franz Hermle lantern clock on an oak John Smith London chair. With engraved design of a skeleton with biblical verse, and Chronos with a Scythe on side panels.No longer availableDim. 48 x 17 x 14cmEstimate: € 120 / 160