#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#177Hergé“L’étoile mystéreuse”, Tintin, HC, A23, 1ste blauwe rug, 1944. Naam geschreven op het titelblad.
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#22Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.
Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.No longer availableDim. 10 x 9, 15 x 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#147Hergé“Tintin en Amerique”, Tintin, HC, A15, 1941, Wit/Zwart met 4 kleurplaten. Naam geschreven binnenin.
“Tintin in America”, Tintin, hardcover, A15, 1941, black and white with 4 color plates. Name written inside.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#271W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
"Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder".No longer availableDim. 28 x 34,5 & 25 x 35,5 cmEstimate: € 500 / 750