Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.
Dim. 1,98 g
SKU: 2409240630.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #630
Estimate: € 500 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #676

    Een Burmese polychroom houten masker.

    A Burmese polychrome wooden mask.
    No longer available
    Dim. h 28 cm x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244

    “Het bospad”, een groot 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, draagt de naam J. Goosemans.

    "The forest path," a large 19th-century painting, oil on canvas, bears the name J. Goosemans.
    No longer available
    Dim. 103 x 168 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #68

    Een gevarieerd lot van 7 miniatuurauto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.

    A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Albert De Deken
    Period: 1915 - 2003

    “De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #209
    Pierre Laruelle

    “Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.

    "Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.
    No longer available
    Dim. 135 x 225
    Estimate: € 150 / 200
  • #89
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #482
    Otto Richter
    Period: 1899-1963

    “Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.

    "Romantic portrait with flower." A pastel drawing on paper. Signed and dated 1905 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #361
    Val Saint Lambert

    Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.

    A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 8.5 x Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.

    A handwoven Kilim tape with a geometric pattern.
    No longer available
    Dim. 303 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #22

    Twee miniatuurportretten, aquarel, gevat in ovale lijsten. 19de eeuws.

    Two miniature portraits, watercolor, set in oval frames. 19th century.
    No longer available
    Dim. 10 x 9, 15 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #134

    “Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.

    "Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #94
    Frans Van Immerseel
    Period: 1909-1978

    “Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.

    "Self-Portrait in Cell 212 in Antwerp, 30/10/1945". Pencil on gray paper, signed. Van Immerseel was sentenced to death for collaboration as a member of the Flemish Legion.
    No longer available
    Dim. 25 x 16,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More