#592J Peeters“Gevelzicht met boom”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Facade view with tree". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
#572Drie Japanse Imari borden.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#15Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).No longer availableDim. 106,53 g 800‰.Estimate: € 80 / 120 -
#1GoebelEen lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.No longer availableDim. h 19 x l 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#185Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.
Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#46Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120