Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
Dim. 2,43 g
SKU: 2904250255.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #255
Estimate: € 200 / 300

  • #419

    “Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.
    Dim. 21 x 25.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #328

    Paar opengewerkte Chinese vazen, famille verte. gemerkt met reliefstempel.

    Pair of openwork Chinese vases, famille verte. Marked with relief stamp.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #446

    Ovalen kerselaren eetkamertafel in Engelse stijl.

    Oval cherry wood dining table in English style.
    Dim. H 75, B 138, D 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een Chinese scroll.

    Chinese scroll.
    Dim. 192 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #274

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 1300 / 1400

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00