#419“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.No longer availableDim. 21 x 25.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#328Paar opengewerkte Chinese vazen, famille verte. gemerkt met reliefstempel.
#572Frans Luyckx“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.
#53Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.
Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.No longer availableDim. 30/25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#446Ovalen kerselaren eetkamertafel in Engelse stijl.
Oval cherry wood dining table in English style.No longer availableDim. H 75, B 138, D 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een Chinese scroll.
Chinese scroll.No longer availableDim. 192 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#248ChambordEen grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.
#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
#80Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1300 / 1400