#232Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“De Rede van Antwerpen met Flandriaboten”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 6/100 buiten de plaat.
#4Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.
#114Jean Julien GodennePeriod: 1830-1926“Het vertrek van de vissers”. Olieverf op paneel. Met authentificatie door een familielid op verso.
#555WiskemannEen verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.
#113“L’Improvisateur”, een zamakken beeld op houten sokkel, naar August Moreau.
"The Improviser", a zamak sculpture on wooden base, after August Moreau.No longer availableDim. h 85 cmEstimate: € 150 / 250