#227
Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
#664
#282
“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draakt de naam J.B. Coene.
#116
Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#635
Een armstoel in Louis-XV stijl met een ecru afgebiesde bruine stoffering.
#436
Een handgeknoopte loper, made in Iran.
#707
Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
#465
Een sigarenhouder/lucifer aansteker in geglazuurd aardewerk en biscuit, gemerkt VB en genummerd 464. Schilferschade aan de kap van de kabouter.
#130
#680
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
#349Jalan Tun H.S. Lee
“Gevel met vrouw.” Litho op papier. Genummerd 83/200, Kuala Lumpur, Buiten de plaat gesigneerd.
"Facade with woman." Lithograph on paper. Numbered 83/200, Kuala Lumpur, Signed outside of the plate.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Vincenzo Cinque
"Fisherman with pipe and jug", a bronze bust on marble base, signed Vincenzo Cinque.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 300 / 400