Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale spinel van +- 1 ct.

Een 14 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale spinel van +- 1 ct.

A 14 kt white and yellow gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and a central spinel of approximately 1 ct.
Dim. 3,28 g
SKU: 2608250020.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 500 / 600

  • #628

    Grote okerkleurige bloempot van Chinees aardewerk. Gedecoreerd met kraanvogels, een hertje en bloemen. Minieme schilferschade aan de rand.

    Large ocher-colored flowerpot made of Chinese pottery. Decorated with cranes, a deer, and flowers. Minor chips at the edge.
    Dim. H 25, B 50, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.20 ct.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #29
    Charles De Hautepierre

    “Meisjesportret”. Reproductie op paneel van een werk uit 1915.

    "Portrait of a Girl". Reproduction on panel of a work from 1915.
    Dim. 34 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #553
    Nordlux

    Een retro design hanglamp, rood glas, gemerkt Nordlux.

    A retro design pendant lamp, red glass, marked Nordlux.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    Piet Van den Buys
    Period: 1935 -

    “Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Piet Van Den Buys.

    "Winter village view," a painting, oil on canvas, signed by Piet Van Den Buys.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een Indonesische Kris met schede uit hout en metaal en gedamasceerd lemmet.

    An Indonesian Kris with sheath made of wood and metal and a blade made of damascus steel.
    Dim. l 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37

    Steiff knuffel, ‘Niki Lauda the rat’, nr. 998881. Een formule 1 piloot in rode overall met pet.

    Steiff plush toy, 'Niki Lauda the rat', no. 998881. A formula 1 pilot in red overalls with cap.
    Dim. H:40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    Roger De Brock
    Period: 1925-1982

    “Verlaten gehucht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1978. Verklaring op verso.

    "Abandoned hamlet." Oil on panel. Signed and dated 1978. Explanation on the reverse.
    Dim. 42 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #353

    Een menselijke schedel van grijs-bruin gepatineerde kunststof. Gepresenteerd op een zwarte voet. Niet getekend.

    A human skull made of grey-brown patinated plastic. Presented on a black base. Not signed.
    Dim. Hoogte 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68

    Een set van 2 rostra van zwaardvissen. Gepresenteerd op een metalen voetje.

    A set of 2 swordfish rostrums. Presented on a metal base.
    Dim. Hoogte 66 en 79 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00