#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#167Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.
A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.No longer availableDim. 1295g - 813‰Estimate: € 700 / 800 -
#94Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.
"Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
"Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.No longer availableDim. 17 x 18 cmEstimate: € 220 / 340 -
#443Een lot bestaande uit 6 beeldjes van vissen in diverse materie; steen, brons, hout, etc. met diverse afkomst.
A lot consisting of 6 fish figurines in various materials; stone, bronze, wood, etc. with diverse origins.No longer availableDim. 25 & ... & 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900 -
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80