Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.

A 14 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct.
Dim. 2,28 g
SKU: 1712240620.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 250 / 350

  • #268
    Peco

    Een groot lot varia N schaal treinsporen, wisselstukken, bouwdelen, landschap decor etc. Hoofdzakelijk gemerkt Peco. Ook Fleischmann, Roco, Herpa, etc.

    A large lot of various N scale train tracks, switch parts, building components, landscape decor, etc. Mainly branded Peco. Also includes Fleischmann, Roco, Herpa, etc.
    Estimate: € 150 / 250
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #536
    Philippe Starck Aleph

    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #662
    Schirnding, Bavaria

    Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.

    A 73-piece porcelain dinner service. Includes three cake plates and a tureen by Victoria Czechoslovakia.
    Estimate: € 50 / 60
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoeve aan de beek”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.

    "Farm by the Stream", a painting, oil on canvas, signed H.J. Pauwels.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #514

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig marmeren blad.

    A design coffee table with chrome metal base and rectangular marble top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #453

    Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
    Dim. h 24 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00