#465Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.No longer availableDim. 8,60 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#243Abraham Van EmdenEen sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.
A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.No longer availableDim. 12.5 x 28 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#228DelvauxEen vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.
A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 350 / 450 -
#399Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.
An earthenware pot in pre-Columbian style.No longer availableDim. 9,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 90 -
"Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.No longer availableDim. 39.5 x 30 cmEstimate: € 60 / 80