Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.

A 14 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct.
Dim. 2,28 g
SKU: 1712240620.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 250 / 350

  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #67
    Gucci

    Een zwarte lederen handtas, model retro dokterstas . Gemerkt. Gedragen staat.

    A black leather handbag, retro doctor's style. Marked. Shows signs of wear.
    Dim. H. 16 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #549

    Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.

    A large 'Marie-Therese' chandelier of crystal with 10 arms, 15 lights.
    Dim. h 95 x Ø 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #235

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

    An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
    Dim. hanger: 1,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #25

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.

    A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.
    Dim. 2,75 g brut
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.

    A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.
    Dim. H. 24 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #577

    Een lot van 3 varia aardewerken kommetjes, bodemvondsten. 1 met enkele schilfers en 1 met diverse breukherstellingen.

    A lot of 3 assorted earthenware bowls, archaeological finds. 1 with some chips and 1 with several repairs.
    Dim. 10 x Ø 15 & 10 x Ø 9 & 6 x Ø 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00