Other lots in this auction
-
#353Val Saint LambertEen vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.
A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#209Een ronde butlerspiegel.
A gilded wooden mirror.No longer availableDim. Ø 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#235Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.
An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.No longer availableDim. hanger: 1,30 gEstimate: € 500 / 600 -
#492José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
"Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.No longer availableDim. 60 x 35cmEstimate: € 400 / 600 -
#397Heljan FallerEen lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.
A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#369Vier oude boeken, in leder en perkament gebonden. “Abregé de Géographie”, Ed. Rouen 1716. Elémens de Géométrie”, Ed. Paris 1814. “Het Groote Woordenboeck, vervattende den Schat der Nederlantsche Taele”. Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (slechte staat). “Lettres Spirituelles sur les Mystères”, Ed. Nantes, 1700.
Four old books, bound in leather and parchment. "Abregé de Géographie", Ed. Rouen 1716. "Elémens de Géométrie", Ed. Paris 1814. "Het Groote Woordenboeck, containing the Treasure of the Dutch Language". Ed. Pieter van Waesberge, Rotterdam 1643 (poor condition). "Lettres Spirituelles sur les Mystères", Ed. Nantes, 1700.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#127DelheidEen glazen bonbonnière met zilveren houder en deksel. Gemerkt 800‰ Delheid.
A glass bonbonnière with silver holder and lid. Marked 800‰ Delheid.No longer availableDim. 280g - 800‰Estimate: € 200 / 300 -
#309Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.
"Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18k yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 400 / 500 -
#575een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.
A vintage plastic lamp with 4 dolphins.No longer availableDim. 43 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413SatsumaEen paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.
A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
A lot of 2 carved metal votive tablets, temple tokens, 18th century, Siam.No longer availableDim. 32 & 24 cmEstimate: € 200 / 300


