#153Een bronzen beeld van een wandelende panter.
A bronze sculpture of a walking panther.No longer availableDim. 23 x 46 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#65Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.
An early 19th-century solid oak child's chair.No longer availableDim. 69 x 41 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen handvatten.
A solid oak 19th-century chest of drawers with bronze handles.No longer availableDim. 85 x 124 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#72Een paar glas-in-loodramen voor een dubbele deur telkens uit 8 panelen. Periode interbellum. Met floraal decor. Meerdere beschadigingen aan de tweede set.
#359Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.
A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.No longer availableDim. H. 82 x B. 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456HerizEen 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 345 x 268 cmEstimate: € 300 / 500 -
#272Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Begijnhof te Brugge”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.
"Beguinage in Bruges", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by J. Slootmaeckers.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#18Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.
A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.No longer availableDim. 10 x 8.5 cm 800‰Estimate: € 30 / 50