• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
Dim. 1,94 g
SKU: 2801250220.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 800

  • #128

    Een lamp in Tiffany stijl met bronskleurige voet en glas-in-lood kap met een decor van vliegende vissen en libellen op de voet.

    A lamp in Tiffany style with a bronze-colored base and stained glass shade decorated with flying fish and dragonflies.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #318

    Een Blanc de Chine tafellamp met opengewerkte voet.

    A Blanc de Chine table lamp with openwork base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #339

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een dame met fruitmand, gemerkt met een gekroonde N, laat 19e eeuws.

    A multi-colored porcelain figure of a lady with a fruit basket, marked with a crowned N, late 19th century.
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #592
    Dirk Spaendonckx

    “Bomen”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 44/50 buiten de plaat.

    “Trees”. Engraving. Signed and numbered 44/50 outside the plate.
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #358
    Kaiser

    Een rechthoekige, handgeschilderde porseleinen vaas als lamp met decor van vogels met vergulde accenten. Serie Yokohama.

    A rectangular, hand-painted porcelain vase converted into a lamp with bird decorations and gilded accents. Yokohama series.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    Een vintage Daisy model BB-gun loodjesgeweer.

    A vintage Daisy model BB gun pellet rifle.
    Dim. L 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een radiator ornament van Minerva, de Rolls van Mortsel, gemonteerd op een marmeren sokkeltje.

    A radiator ornament featuring Minerva, the Rolls Royce of Mortsel, mounted on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    De drie gratiën. Een gipsen hoogreliëf.

    The three graces. A plaster high relief.
    Dim. 35 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271

    Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)

    A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een reliekhouder met een Christus in was en 4 relieken met name van St. Vincent, St. Césaire, St Bernardus en Stes. Maries. Achteraan lakzegelstempels met de afbeelding van St. Joris. In plexiglas kastje.

    A reliquary with a Christ figure in wax and 4 relics, namely of St. Vincent, St. Césaire, St. Bernard, and St. Marys. At the back, sealing wax stamps with the image of St. George. In a plexiglass case.
    Dim. 29.5 x 23.5 x 6 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #463

    Een albasten buste van Christus.

    An alabaster bust of Christ.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 35 / 40

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00