#273Een zilveren schaaltje, niet gemerkt, totaalgewicht 155 gram
#278Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.No longer availableDim. l 99 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#14Een set van 2 Vieux-Paris beeldjes van een edel koppel, 19e eeuws.
#177Een “shrunken head” met echt haar. Op een transparant sokkeltje.
#259Jan Vercammen“UItgestrekt landschap”. Tekening. Gesigneerd.
"Vast landscape". Drawing. Signed.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#310Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljantje.
An 18 kt white gold ring set with one brilliant-cut diamond.No longer availableDim. 1,79 gEstimate: € 100 / 150 -
#488Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 80 -
#223Een gepolijste tinnen schaal van het merk Jean Goardère.
A polished tin bowl by the brand Jean Goardère.No longer availableDim. h 15, Ø 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#32Een antiek fotoboek met lederen kaft grotendeels gevuld met oude foto’s, circa 1900. Een deel van het slot ontbreekt.
An antique photo album with a leather cover mostly filled with old photos, circa 1900. Part of the clasp is missing.No longer availableDim. 7 x 35 x 231 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95Een staande klok in massief eiken kast.
A standing clock in solid oak case.No longer availableDim. 207 x 51 x 28 cmEstimate: € 60 / 80