#174Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#511Een lot van twee vintage sodaflessen, met gedraaide binnenkant: Heuillard Amiens (Fles: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Fles: Brossette Royon). Beide met kleine schilferschade.
A lot of two vintage soda bottles, with twisted interior: Heuillard Amiens (Bottle: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Bottle: Brossette Royon). Both with minor chipping.No longer availableDim. h 30 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Gilbert Van Hool“Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
No longer availableDim. 93 x 66,5 cm -
#212Een uitbundige vergulde kader met een afbeelding naar een 17e eeuws werk, papier op paneel.
An elaborate gilded frame with an image after a 17th-century work, paper on panel.No longer availableDim. 29x27.5x10 cm (kader)Estimate: € 50 / 70 -
#322Emmy BärEen lot van 3 beren in pluche, Original Emmy Bär waarvan 1 limited edition genaamd ‘Chewing Gum’ en genummerd 110/333.
A lot of 3 teddy bears in plush, Original Emmy Bär including 1 limited edition named 'Chewing Gum' and numbered 110/333.No longer availableDim. l 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een houten boekenhouder in kersenkleur met bronzen voetjes.
A wooden book holder in cherry color with bronze feet.No longer availableDim. 89 x 60 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#201L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 40 / 60