Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
Dim. 1,94 g
SKU: 2801250220.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 800

  • #443

    Een nonfiguratief kunstwerk van steen en metaal. Gemerkt Met.

    An abstract artwork made of stone and metal. Marked Met.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #174

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #511

    Een lot van twee vintage sodaflessen, met gedraaide binnenkant: Heuillard Amiens (Fles: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Fles: Brossette Royon). Beide met kleine schilferschade.

    A lot of two vintage soda bottles, with twisted interior: Heuillard Amiens (Bottle: Alphonse Heullard Amiens) & Dassonville Frêre Halluin (Bottle: Brossette Royon). Both with minor chipping.
    Dim. h 30 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    Gilbert Van Hool

    “Jongen met rolkraag - Zelfportret”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Boy with turtleneck." Engraving. Signed and dated 1951.
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Winterlandschap.” Gemengde techniek. Gesigneerd. Gedateerd 1942.

    Dim. 93 x 66,5 cm
  • #142
    Rodolphe De Saegher
    Period: 1871 - 1941

    “Heidelandschap”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd R. De Saegher en gedateerd 1927.

    "Heath Landscape", a drawing, pastel on paper, signed R. De Saegher and dated 1927.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #212

    Een uitbundige vergulde kader met een afbeelding naar een 17e eeuws werk, papier op paneel.

    An elaborate gilded frame with an image after a 17th-century work, paper on panel.
    Dim. 29x27.5x10 cm (kader)
    Estimate: € 50 / 70
  • #249
    Paul Durbis

    “Soldaten te paard”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Paul Durbis. Verfschade onderaan het doek.

    "Soldiers on horseback," a painting, oil on canvas, signed by Paul Durbis. Paint damage at the bottom of the canvas.
    Dim. 47.5 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Emmy Bär

    Een lot van 3 beren in pluche, Original Emmy Bär waarvan 1 limited edition genaamd ‘Chewing Gum’ en genummerd 110/333.

    A lot of 3 teddy bears in plush, Original Emmy Bär including 1 limited edition named 'Chewing Gum' and numbered 110/333.
    Dim. l 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een houten boekenhouder in kersenkleur met bronzen voetjes.

    A wooden book holder in cherry color with bronze feet.
    Dim. 89 x 60 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162
    Edouard Lucke
    Period: 1901 - 1972

    “Zicht op velderijen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Lucke.

    "View of farmlands", a painting, oil on canvas, signed Lucke.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201
    L. De Clercq

    A female figure in white stone. With a black marble base. Signed.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00