Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
Dim. 1,94 g
SKU: 2801250220.
Auction day: 28 January 2025 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 700 / 800

  • #521

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met oud Engelse jachttaferelen gedecoreerd. Onderaan gemerkt.

    A large Chinese porcelain lidded vase decorated with old English hunting scenes. Marked at the bottom.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een Taiwanese famille rose figuur in meerkleurig porselein, onderaan gemerkt, kleine hoorn bij één van de drakenkoppen manco.

    A Taiwanese famille rose figure in polychrome porcelain, marked at the bottom, small chip at one of the dragon heads missing.
    Dim. h 37 x 19 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een bronzen beeld van een wandelende panter.

    A bronze sculpture of a walking panther.
    Dim. 23 x 46 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #65

    Een vroeg 19e eeuwse massief eikenhouten kinderstoel.

    An early 19th-century solid oak child's chair.
    Dim. 69 x 41 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen handvatten.

    A solid oak 19th-century chest of drawers with bronze handles.
    Dim. 85 x 124 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #72

    Een paar glas-in-loodramen voor een dubbele deur telkens uit 8 panelen. Periode interbellum. Met floraal decor. Meerdere beschadigingen aan de tweede set.

    A pair of stained glass windows for a double door, each consisting of 8 panels. Interbellum period. Featuring floral decorations. Multiple damages to the second set.
    Dim. (38 x 28) x 8 cm x 2
    Estimate: € 120 / 160
  • #359

    Een Birmaans borduurwerk met driehoekige zwarte passe-partout in vergulde kader.

    A Burmese embroidery with triangular black mat in gilded frame.
    Dim. H. 82 x B. 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558
    Maria Innocentia Hummel

    Een lot van 8 Goebel beeldjes, waarvan vijf stuks van de Hummel Club. Bijgevoegd ‘Castle On A Hill’ van de Hummelscapes Collection.

    A lot of 8 Goebel figurines, including five pieces from the Hummel Club. Also included is 'Castle On A Hill' from the Hummelscapes Collection.
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een 18e eeuwse massief eikenhouten armstoel, gedateerd 1778.

    An 18th-century solid oak armchair, dated 1778.
    Dim. 119 x 61 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #456
    Heriz

    Een 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 345 x 268 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #272
    Jos Slootmaeckers
    Period: °1926

    “Begijnhof te Brugge”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.

    "Beguinage in Bruges", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by J. Slootmaeckers.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #18

    Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.

    A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.
    Dim. 10 x 8.5 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00