Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale robijn van +- 1,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

A 14 kt white gold ring set with a central ruby of approximately 1.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
Dim. 1,97 g
SKU: 2801250570.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 1000 / 1200

  • #161

    Een composietbeeld van een zittende vrouw “Paolina Bonaparte da Canova” naar Ruggeri.

    A composite statue of a seated woman "Paolina Bonaparte by Canova" after Ruggeri.
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70
    Hamilton

    Een 14 kt geelgouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een lederen polsband. Met certificaat.

    A 14 kt yellow gold ladies' watch set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and a leather wristband. With certificate.
    Dim. Bruto : 27,96 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #468
    Henry Dean

    Een paar ‘Corfu XL Grey’ lichtgrijze grote vazen in glaspasta. In de reeks ‘Land by Dean’. Eén met kleine schilfer bovenaan de rand.

    A pair of 'Corfu XL Grey' light grey large vases in glass paste. From the 'Land by Dean' series. One with a small chip at the top of the rim.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #452

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    Adriaan Christian W. Terhell
    Period: 1863 - 1949

    “Oeverzicht met windmolen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Riverside view with windmill." Watercolor on paper. Signed.
    Dim. 28 x 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37
    Auguste Le Roy

    Een kartelklokje met opschrift op de wijzerplaat en binnenin: Auguste Le Roy à Caen, in hout en koper.

    A cartel clock with inscription on the dial and inside: Auguste Le Roy à Caen, made of wood and copper.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #443

    Een nonfiguratief kunstwerk van steen en metaal. Gemerkt Met.

    An abstract artwork made of stone and metal. Marked Met.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #229
    Henri Timmermans
    Period: 1858 - 1942

    “Ontmoeting aan het poortje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Timmermans en gedateerd ‘92.

    "Meeting at the Gate", a painting, oil on panel, signed H. Timmermans and dated '92.
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    Een gesculpteerd houten reliëf van Vishnu gelegen op de hydra. Zuid-India, 19de eeuw.

    A carved wooden relief of Vishnu seated on the hydra. South India, 19th century.
    Dim. 48 x 29 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212

    Een uitbundige vergulde kader met een afbeelding naar een 17e eeuws werk, papier op paneel.

    An elaborate gilded frame with an image after a 17th-century work, paper on panel.
    Dim. 29x27.5x10 cm (kader)
    Estimate: € 50 / 70
  • #49

    Een lot van drie gegraveerde koperplaten naar de 17e eeuw (19e-20e eeuw). “Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Tafereel met Standboten. Een plaat van Bruegel “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Door H. Cock. En PP. Rubens door W. French SC “Allegorie met engelen en lam.”

    A lot of three engraved copperplates after the 17th century (19e - 20e). "Currus Veliferi Ill Pr. Matruritii Nassovii. Scene with standing boats. A plate by Bruegel "Parable of the wise and foolish virgins." By H. Cock. And PP. Rubens by W. French SC "Allegory with angels and lamb."
    Dim. 28 x 36, 24 x 34, 36,5 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #297

    “The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910”, een schaalmodel in vitrine-display.

    "The Grand Banks Fishing Schooner Elsie 1910," a scale model in a display case.
    Dim. 25.5 x 45.5 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00