#15Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,20 ct. F VS.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.20 ct. F VS.No longer availableDim. 3,22gEstimate: € 400 / 500 -
#183Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Cristallerie LorraineEen vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.
#219Tony Agostini“Schildersezels”. Litho. Gesigneerd en genummerd 139/150.
"Painter's easels". Lithograph. Signed and numbered 139/150.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een lot gekleurde kristallen glazen. 13 grote en 8 kleine.
A lot of colored crystal glasses. 13 large, 8 small.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#26Een set van 2 massief houten piëdestals.
#110LonginesEen 14 kt witgouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een lederen polsband.
A 14 kt white gold ladies' watch set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. and a leather wristband.No longer availableDim. Bruto: 27,62 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#166Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
#293Een messingen Art Deco tafellamp met opaalglazen kap en pegels.
#92Louis Charles CrespinPeriod: 1892 - 1953“Salut Pontifical”, een aquarel, gesigneerd vooraan en getiteld achteraan.
"Salut Pontifical", a watercolor, signed in the front and titled on the back.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#128Een lamp in Tiffany stijl met bronskleurige voet en glas-in-lood kap met een decor van vliegende vissen en libellen op de voet.
A lamp in Tiffany style with a bronze-colored base and stained glass shade decorated with flying fish and dragonflies.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 150 / 200