#15Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.
An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
#473Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.
#123Period: 1977Geïllustreerd boek in casette. Apocalyps (openbaring van Johannes). Giovanni Evangelista illustrata da Giorgio de Chirico. Genummerd en gesigneerd.
Illustrated book in a case. Apocalypse (Revelation of John). St. John the Evangelist illustrated by Giorgio de Chirico. Numbered and signed.No longer availableDim. 52.5/40 cmEstimate: € 120 / 10 -
#382“Bobby” & “Rat”. Gravures. Uitgave Dismaland. Gesigneerd Banksy.
“Bobby” & “Rat”. Engravings. Published by Dismaland. Signed by Banksy.No longer availableDim. 29 x 20 & 20 x 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#510Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 700 / 800 -
#208Een antieke metalen wieg, circa 1900.
#355Een terra cotta amfoor in ijzeren houder.
#548Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.
#76Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.
A small side table made of marquetry wood with 3 drawers.No longer availableDim. H 74, B 43, D 32 cmEstimate: € 80 / 120