#17Sparklets LondonEen art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.
#30Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
#152Paul Jean ClaysPeriod: 1819-1900“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.
#266Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Met Armani gestoffeerde bekleding.
A pair of wooden hand-carved armchairs with claw feet and H-shaped braces. Upholstered with Armani fabric.No longer availableDim. 111 x 67 x 74 cmEstimate: € 150 / 250 -
#257“De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.
"The young smoker." Bronze sculpture on marble base.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#409Johann August CorvinusPeriod: 1682-1738“Toren van Babel”. Een kopergravure op papier. Onderaan in de plaat gesigneerd.
#132Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918“Kippen op her erf”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Fefdmer en gedateerd 1893.
A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.No longer availableDim. h 53 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50